Wpis z mikrobloga

Jeżeli chcecie jechać gdzieś na wakacje,a jesteście nisko-średniego wzrostu(lub nawet lekko wysokiego),to odradzam Bałkany...wierzcie mi wiem co mówię...średnia Czarnogórskich licealistów to 202 cm a bab 177 cm...Ogólnie bałkany mają najwyższą średnią w europie,większą niż nawet Holandia...
#blackpill #przegryw #wzrost ##!$%@? #stulejacontent #fobiaspoleczna #incel #samotnosc #mogging #chad #balkany #serbia #chorwacja #bosnia #slowenia #czarnogora #macedonia #jugoslawia
Pobierz Arstotzkaball - Jeżeli chcecie jechać gdzieś na wakacje,a jesteście nisko-średniego w...
źródło: comment_1602948000M7nm4AwjPFhGU8C3891fLf.jpg
  • 89
@Cezik93: zgadza sie tak to wlasnie wyglada. Na tym pierwszym szczena srednio ale na drugim kozak u Ciebie. Tu moje ktore wyslalem do oceny, teraz mam juz pokazne hollow cheeks( ͡° ͜ʖ ͡°) ziomeczek ktory mnie ocenial napisał mi zebym to ogarnol bo latwo mi bedzie osiagnac te zapadbiete poliki(wtedy nawet nie wiedzialem ze cos takiego jest) i wtedy moge byc 8, cos w tym jest bo
Pobierz czarny_black - @Cezik93: zgadza sie tak to wlasnie wyglada. Na tym pierwszym szczena ...
źródło: comment_1602975457QXpeO4Ab2k2izqrN5Jmjuy.jpg
@czarny_black: białko jest bardzo ważne jak nie chcesz stracić mięśni podczas redukcji. Dzięki, ale są też minusy bycia chadem. Od zbyt dużej atencji potrafi się w głowie #!$%@?ć. Ja jestem w związku od paru lat, nie zdradzam swojej kobiety, a na każdym kroku laski mi mącą w głowie. Zazwyczaj po chwili rozmowy naruszają moją przestrzeń osobistą, często inicjują kontakt fizyczny, jakieś niby przypadkowe dotknięcia. Często też bywa że wkraczają na seksualne
@Cezik93: czaje, przerabialem to jak bylem z rozowa od 17 do 24 roku życia to byl moj jedyny powazny zwiazek odkad posmakowalem wolnosci tak w nic nie wchodzilem chodz tyle lasek probowalo mi namieszac we lbie. Najlepsze lata zycia mi #!$%@? bo moglem boltzowac jak szalony ale bylem jej wierny, coz nie zaluje w kazdym razie nie jestem w zwiazku z zadna rozowa to tez musze sie miec na bacznosci bo
@czarny_black: @czarny_black: szanuję, a z taką szczeną to najlepsze lata będziesz miał spokojnie do czterdziestki albo i dłużej. Ja jestem lvl 27 a dalej małolaty do mnie podbijają i prawdę mówiąc z roku na rok coraz lepiej wyglądam dzięki wyższej maskulinizacji twarzy
@Cezik93: dokladnie coraz lepiej bo sam jestem tego przykladem bo mam juz az 31 to o 4 wiecej od ciebie i faktycznie wyglada to coraz lepiej. Nawet ostatnio jedna znajoma mi powiedziala ktora znam od piaskownicy Ty sie coraz lepsza dupa robisz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cezik93: @czarny_black: @Jskqs: @Johnnysinspolscyfani:
Ja staram się oceniać bardzo rygorystycznie.
Bo każdy kto się tutaj uważa za 8/10, niech wejdzie na TikToka i zobaczy jak wyglądają moggerzy pod filmikami których setki różowych śluzują i są w stanie lecieć do innego kraju by się z nimi spotkać.

Staniecie obok tego gościa bez wstydu? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pobierz B.....W - @Cezik93: @czarny_black: @Jskqs: @Johnnysinspolscyfani: 
Ja staram się ocen...
źródło: comment_1603029482zp346x7WJ1Kjxo6NkW1U6d.jpg