Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy tak ciężko jest znaleźć kobietę która:
- nie wierzy w te katolickie bajki
- nie pije alkoholu oraz nie pali papierosów (przymykam oko na alkohol)
- z normalnym BMI
- bez tatuaży
- nie wierzy w choroby
- ukończyła coś więcej niż studia humanistyczne

Bo na Badoo/Tinderze/Sympatii znaleźć taką która choćby spełniła jeden punkt graniczy z cudem. A z profilówek niemalże każdej źle patrzy. Może na instagramie/fb powertować? Ale to raczej randkowym portalem nie jest. A niektóre dziewczyny z małej miejscówki idzie wypatrzeć. Ale jak zwykle wyślę zapro i wyląduje w niezaakceptowanych. Wymagań nie obniżę. Będzie to wspólna męczarnia. Po 30 roku życia już chyba nierealnym jest znaleźć kogokolwiek kiedy się nikogo nie miało. To tak jak z brakiem studiów i doświadczenia. Zostaje długotrwałe bezrobocie. Oczywiście ja mam dobrą pracę, żeby nie było.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f80d2ac605297c54a62ba29
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 106
Bo na Badoo/Tinderze/Sympatii znaleźć taką która choćby spełniła jeden punkt graniczy z cudem.


@AnonimoweMirkoWyznania: Z tych co widzę u mnie z 1/3 jak nie połowa spełnia większość tych wymagań. Aż się sam zdwiwiłem. Ale jednak większość dziwczyn używa tego wyłącznie z nudów, albo liczą na chada lub księcia z bajki w którym się zakochają od pierwszego wejrzenia. W każdym razie spotkałem przez tindera na prawdę normalne, ogarnięte i ładne dziweczyny (w
@AnonimoweMirkoWyznania opisałeś moja żonę. Tylko niestety nie miałaby u Ciebie szans, bo jest lekarzem, i jakby, rozumiesz, jej praca jednak wymaga żeby wierzyła w choroby:D

Typie. Ta zarzututka jest genialna. Aż sam się złapałem!