Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy tak ciężko jest znaleźć kobietę która:
- nie wierzy w te katolickie bajki
- nie pije alkoholu oraz nie pali papierosów (przymykam oko na alkohol)
- z normalnym BMI
- bez tatuaży
- nie wierzy w choroby
- ukończyła coś więcej niż studia humanistyczne

Bo na Badoo/Tinderze/Sympatii znaleźć taką która choćby spełniła jeden punkt graniczy z cudem. A z profilówek niemalże każdej źle patrzy. Może na instagramie/fb powertować? Ale to raczej randkowym portalem nie jest. A niektóre dziewczyny z małej miejscówki idzie wypatrzeć. Ale jak zwykle wyślę zapro i wyląduje w niezaakceptowanych. Wymagań nie obniżę. Będzie to wspólna męczarnia. Po 30 roku życia już chyba nierealnym jest znaleźć kogokolwiek kiedy się nikogo nie miało. To tak jak z brakiem studiów i doświadczenia. Zostaje długotrwałe bezrobocie. Oczywiście ja mam dobrą pracę, żeby nie było.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f80d2ac605297c54a62ba29
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 106
EzoterycznySeba: @overjoyed: @kwasnydeszcz: @Narqs: @RoastieRoast: chodzi o to, że jak kaszle czy też ma lekką gorączkę to biegnie do lekarza i faszeruje się lekami które nic nie dają. Grypa, angina, odra i inne "choroby" które przejdą naturalnie tak samo. Tylko szkoda, że biała mafia tak zwanych lekarzy robi na tym pieniądze. Tak samo czarna mafia tak zwanych księży robi pieniądze na wierze w Pana Boga wmawiając ludziom
@Agdyby_tak_bez_loginu: ale nie musi mieć nic do zaoferowania, ponieważ to nie są wymagania, które zdobywa się ciężką pracą czy poświęceniem. Tylko chodzi o typ osobowości i prowadzenie siebie oraz swojego ciała przez życie xd Sugerujesz, że laski bez tatuaży mogą mieć większe wymagania, bo nie mają tatuaży? Nie, on chce dziewczynę, która wykazuje się takimi cechami jakie podał
@AnonimoweMirkoWyznania: na portalach randkowych tak powiedzmy 90% lasek to są księżniczki szukające atencji, ulane i zaniedbane wieloryby, oraz odrzutki społeczne typu samotne matki czy toksyczne debilki.
no i nie szukaj na sile miłości, jeśli ma być to sama się znajdzie. szukanie na siłę może doprowadzić do katastrofy, wiem coś o tym.