Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy tak ciężko jest znaleźć kobietę która:
- nie wierzy w te katolickie bajki
- nie pije alkoholu oraz nie pali papierosów (przymykam oko na alkohol)
- z normalnym BMI
- bez tatuaży
- nie wierzy w choroby
- ukończyła coś więcej niż studia humanistyczne

Bo na Badoo/Tinderze/Sympatii znaleźć taką która choćby spełniła jeden punkt graniczy z cudem. A z profilówek niemalże każdej źle patrzy. Może na instagramie/fb powertować? Ale to raczej randkowym portalem nie jest. A niektóre dziewczyny z małej miejscówki idzie wypatrzeć. Ale jak zwykle wyślę zapro i wyląduje w niezaakceptowanych. Wymagań nie obniżę. Będzie to wspólna męczarnia. Po 30 roku życia już chyba nierealnym jest znaleźć kogokolwiek kiedy się nikogo nie miało. To tak jak z brakiem studiów i doświadczenia. Zostaje długotrwałe bezrobocie. Oczywiście ja mam dobrą pracę, żeby nie było.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f80d2ac605297c54a62ba29
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 106
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: wiadomo, żę to piękny bait, ale niestety wiele mirków tak patrzy na szukanie partnerki, od dupy strony, od wniosków, a nie przyczyn.

Zamiast pisać konkretne cechy wynikające z wartości, to trzeba szukać po wartościach.
Zamiast: nie wierzy w te katolickie bajki - jest racjonalna/nieduchowa/niemistyczna.
Zamiast - nie pije alkoholu oraz nie pali papierosów (przymykam oko na alkohol) - z normalnym BMI - nie wierzy w choroby (rozumiem, zę chodzi o
  • Odpowiedz
wie kiedy patrzysz


@Niedobry: Żeby określić lokalizację, albo prędkość cząstki trzeba wejść z nią w interakcję. Żeby sprawdzić gdzie jest człowiek, wystarczy że poświecisz na niego światłem, możesz określić mniej więcej gdzie jest/jak szybko podróżuje, a on tego nie zauważy. Fotony i cząsteczki są zupełnie w innej skali. Więc "wiedzą" że są obserwowane bo na nie znacząco wpływasz podczas ich badania. To tak jakbym ja rzucał w ciebie piłkami do tenisa,
  • Odpowiedz
GłuchaAzjatka: @mmmmmmmmmmmmmm: ciekawych czasów dożyłem skoro od niepicia alko, nie palenia papierosów, braku tatuaży, normalnym bmi, wiara w choroby, kościoły (w Pana Boga wierzę nie należąc do żadnych kościołów, sekt i innych firm religijnych) można mieć sprany mózg. Ale mogę źle interpretować, w końcu mam sprany mózg dlatego poprosiłbym o poprawę i rozwój postawionej myśli.

W Pana Boga wierzę bardziej od ludzi którzy uważają że pójście do kościoła raz na
  • Odpowiedz
GrubyJabol:

Szkoda, że na zakwasy nie wymyślą leków. A no nie wymyślą, bo zakwasy trwają. I przechodzą po tygodniu.


Leki na uszkodzenia mięśni? No nie wymyślą. Tak samo jak na przecięcie skóry albo złamaną kość. Urazy i choroby to dwie różne sprawy. Nie dziw się, że nikt nie chce niewyedukowanego freethinkera, który wymaga zaprzestania chodzenia do lekarza w chorobie, bo twierdzi, że choroby nie istnieją, a na raka chorują tylko grubi
  • Odpowiedz
CiepłyPstrong: @mmmmmmmmmmmmmm: powtarzasz się, coś lepszego wymyśl
@Narqs: pomedytuj. Zwrócisz honor ;)
@Shyvana: no nie dziwię się, bo łatwiej jest być zniewolonym i prowadzonym przez kogoś niż wyjść z matrixu kłamstw oferowanych przez media co trwa co najmniej latami
@janeeyrie: gdzie ja napisałem, że bakterie i wirusy nie istnieją? Istnieć istnieją i wywołują choroby jednak choroba to nie jest tylko naturalne osłabienie organizmu które przejdzie
@piupiulaserem:
  • Odpowiedz
PijanaTowarzyszka: @oblaczek: główną przyczyną nowotworu jest tylko i wyłącznie stres. Żadne leki tego nie wyleczą. Tylko sam człowiek musi się wysilić aby wznieść się na wyżyny spokoju.
@przegrany_przegryw: i co gorsza do zrozumienia dla ludzi którzy opluwają mnie jadem zamiast to zrozumieć
@oblaczek: nie prawda, ja jestem z rodziny katolickiej. Właśnie trzeba wejść w bagno aby z niego wyjść.
@Fifka23: bo nazwy chorób to biznes a tak
  • Odpowiedz
PolnyDrań:

Zamiast bez tatuażu szukaj takiej co ma własne zdanie, nie podąża za modą, nie płynie z prądem robiąc to co wszyscy.


@JimNH777: Dlaczego za wyznacznik nieposiadania własnego zdania i robienia tego co wszyscy pod modę uważa się tatuaże, a nie na przykład noszenie kolczyków w uszach czy chodzenie w szpilkach? Zawsze mnie to zastanawiało. Nic innego, co robią wszyscy nie jest uznane za "ree, moda, robisz to tylko dlatego,
  • Odpowiedz