Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dracuch: to taki problem wyznaczyć jedną osobę tylko do odbierania telefonów skoro się opierają na teleporadach?

@Kotlet_Rybny: to jest dramat. Zamiast skoro jest dużo teleporad u wiele miejsc zamknięte uruchomić dodatkowe numery i przekierować ludzi tylko do rejestracji to w ośrodkach jakie znam nic się nie zmienił.. już wcześniej było trudno się dodzwonić s teraz to praktycznie niemożliwe. A nie obsłużą cię jak przyjdziesz bo żeby w ogóle wejść to
@Leosandra niektórzy są #!$%@? lekarzami. Ja się nie dziwię że chcą do jednego konkretnego sama wolę poczekac 3 miesiące dłużej na wybranego sprawdzonego specjaliste niż trafić szybko do konowala i też bym się pluła gdyby po takim czekaniu okazało się że będzie mnie leczył jakiś konowal. Tak to wygląda.
@szynszyla2018 u mnie nie chca do innych lekarzy bo mamy jedna taka pania doktor która przepisze kazde skierowanie i zaświadczenie bo ma miekki tylek xD i nie chca innych bo dobry lekarz nie robi tego co chce pacjent tylko to co rzeczywiście jest słuszne i potrzebne ¯_(ツ)_/¯
@Leosandra ja się naciełam na reumatolgu - na opiniach na internecie było że uwaga ona każe chodzić na jogę i nie daje żadnych badań. Ale myślę sobie no może przesadzają w tej opinii, a termin szybki to się zapisałam. I co? I babka mi zachwalała jogę na wizycie XDDD musiałam zmienić lekarza czyli cyk nowe skierowanie, nowa kolejka bo tutaj nic by nie poszło w leczeniu do przodu ( ͡
@dr_Batman u mnie drazni mnie to ze Ci wazniejsi maja prace zdalna chyba tam co drugi dzień i kuźwa nie przyjmuja tylko se recepty robia z domku z kawką. I cyk fajrant czasem już po 2h,cyrk. A pacjentow nie ma kto przyjąć
@Leosandra Ale ty wiesz że oni mają kontrakty na 2h jak robią robotę w 2h? I nie wypisywanie recept to nie jest cyk. Po za tym jeśli nie ma ludzi do pracy w przychodni to nie jest wina lekarzy którzy mają kontrakty na małą ilość godzin tylko kierownictwa placówki za nie zatrudnianie dostatecznej ilości lekarzy?
@Kotlet_Rybny: w ochronie zdrowia to przecież normalka. Ja mam do ogarnięcia telefon, klientów, badania do wykonania w trybie na ten tychmiast i odpowiadanie na pytania współpracowników w z innej części. Pytanie dlaczego tylko ja? Bo koleżanka w ciąży. Dlaczego nikogo nie zatrudnią na jej miejsce? Bo na rok nie chcą nikogo zatrudniać. A potem słyszę od znajomych, że "no do Was to się nie można dodzwonić". A wisienką na torcie są
@dr_Batman nie mają, mają normalna umowę i w terminadzu tez maja na 8h dziennie. Po prostu zdalnie szybciej sie wyrabiaka bez teleporad. Ja nie mówię ze recepty to cyk, tylko ze to ze nie przyjmuja pacjentów to cyrk

I ludzie sa tylko z jakiej racji pracuja zdalnie zamiast pracować w przychodni i wykonywać prace xD

Wiem co mowie bo pod koniec wrzesnia bylo mówione ze koniec u nas z pracą zdalna bo