Wpis z mikrobloga

@Kotlet_Rybny: o widzę ze mają podpisaną umowę z NFZ, ciekawe co na to centrala, czy to standard obsługi pacjenta we wszystkich placówkach? szczególnie dziś gdy szaleje koronawirus i jest nacisk na załatwianie spraw właśnie przez telefon czy internet, a nie osobiście.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@chew_fatman: pewnie nfz ma to w dupie. Przecież w nfz też telefony się urywają od skarg pacjentów i co mają z tym zrobić? Zerwać umowę z co drugim ośrodkiem i patrzeć jak świat płonie? Jest #!$%@? i lepiej nie będzie
  • Odpowiedz
@Kotlet_Rybny: dziwisz sie? W takich urzedach, sanepidach czy na rejestracjach sa kobiety ktore nigdy jakos szczegolnie ciezko nie pracowaly ani sie nie przemeczaly. A tu nagle spadla na nich "pandemia", zaczely sie tysiace telefonow, wiec trzeba bylo zaczac juz cos robic
  • Odpowiedz
@Kotlet_Rybny: Zdjęcie bez kontekstu, mirko-afera o gunwo. Czyli klasyk.

U mnie w pracy - a robię dla prywaciarza, gdzie hajs się musi zgadzać i zapewniamy najwyższą możliwą jakość obsługi klienta - taki widok to normalka.
Odbiera recepcjonistka, wita się, pyta się czy chodzi o stan nagły, jak nie, to czy osoba dzwoniąca może poczekać.
A później kończy klikanie w kąkuter, żeby załatwić sprawę / zabukować wizytę / sprawdzić wyniki / whateva poprzedniej osoby, która czeka na telefonie.
I w ten sposób, osoby dzwoniące nie psioczą, że '#!$%@? piguły nie odbierajo', tylko wiedzą, że muszą poczekać i
  • Odpowiedz
@Kotlet_Rybny: JAK SMIALES PRZYJSC DO PRZYCHODNI GDY JESTES CHORY itd. od wejścia te głupie piguły które nie zrobiły nic że sobą po studiach/czy kiedyś liceum pielęgniarskim teraz założą fartuch i błagaj na kolanach leszczu
  • Odpowiedz
U mnie w pracy - a robię dla prywaciarza, gdzie hajs się musi zgadzać i zapewniamy najwyższą możliwą jakość obsługi klienta - taki widok to normalka.


@GregPelka: xD kupicie se moze jakis IVR...
  • Odpowiedz
  • 26
@propafenon to przyjdź do szpitala popracuj za medyków 12 h z takimi roszczeniowymi #!$%@? jak ty to zobaczymy jak ci będzie. Znam bardzo dużo pielęgniarek i bije im pokłonyz że zapierdzielaja tak ciężko za taką kase.
  • Odpowiedz
@Kotlet_Rybny co za tępa #!$%@? zresztą obraz jakich wiele,te telefony to telefony systemowe slican, wystarczy jeden przycisk na nich nacisnąć i efekt taki sam a przynajmniej nie rzuca się w oczy
  • Odpowiedz
@GregPelka: Nie mirkoafera o nic, tylko realne gówno toczące ten kraj. Widziałam taki obrazek na żywo. Weszłam kiedyś do swojej przychodni #!$%@? i chora bo nie mogłam się dodzwonić. Podchodzę do recepcji, a tam piguły sobie dyskutują w najlepsze i wywalone na cały świat. Zaczynam z nimi rozmawiać i zerkam na biurko, a tam telefon położony w ten sposób. Zagaduje zerkając na słuchawkę: „o to już widzę dlaczego nie mogłam
  • Odpowiedz