Wpis z mikrobloga

@jaroty: Kolejny wykopowy ekspert giełdowy, który wyśmiewa spółki o których ma zerowe pojęcie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdybyś się chociaż minimalnie nią zainteresował to byś wiedział, że ich model biznesowy opiera się na otwieraniu sklepów tam gdzie nie ma konkurencji czytaj na wioskach, gdzie nie masz 3 biedronek w promieniu 500m. Pewnie w momencie, gdy osiągną większą skalę umożliwiającą konkurować cenowo to wejdą do większych miast.

Ps
@Loczektoja: ja myśle, że zwyczajnie brakowało i brakuje środowiska do tworzenia i rozwoju biznesu(i rozwoju osobistego).
Najlepsi, najmądrzejsi, najbardziej przedsiębiorczy zawsze musieli szukać rozwoju gdzie indziej. Od 500 lat.
Rządzący oczywiście musieli zawsze dokładać swoje. Bo jak to tak, że prywaciarz się bogaci, a społeczeństwo nic z tego nie ma.
@jaroty

Ale jaka to jest jazda, że polską giełdę ciągnie sieć wiejskich sklepów i developer który zrobił jedną grę i może wyda drugą


Miej pretensje do rządzących, bo ktoś te inne spółki z WIG20 doprowadził do takiej sytuacji
Mieszkam 5km pod Poznaniem i w drodze do pracy w Poznaniu mijam takowe 2, a. Druga stronę w odległości 3km stoi taki trzeci. Bardzo fajna sieć sklepów. Polecam. Możecie sie śmiać, ale kupuje tam większość zakupów spożywczych i niewielka reszte w Lidlu który stoi pomiędzy nimi.
@Szysznik: Zdaję sobie z tego sprawę, w nazwie pliku jest informacja z którego to roku, ale pokazuje mniej więcej z której strony to idzie. Jak ktoś mieszka na wschodzie, to mógł nie widzieć.

@czup: Sprawdziłem jeszcze na szybko Wrocław i tam mają 10 sklepów, choć połowa na obrzeżach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@jaroty: bo mieszkasz w Polsce B( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak na poważnie to mocno się więc rozwija i sporo część zysku inwestuje... generalnie sklepy często w mniejszych miejscowościach, tam gdzie nie było biedry... sam rozkład w sklepie denerwujący, ale można się przyzwyczaić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sukcesu życzę
Mieszkam na totalnym zadupiu mam 15km do roboty ale po drodze mijam 2 dina I chyba na tym polega myk gdzie bym #!$%@? nie jechał zawsze mam Dino po drodze