Wpis z mikrobloga

Jak jakiś dzban na ekspresówce/autostradzie dojeżdzą mi do zderzaka jak jadę zgodnie z przepisami (czyt. wyprzedzam) to, jako że mam stary samochód, psikam sobie spryskiwaczem i jednocześnie oblewam mu przednią szybę. Raz przetrze wycieraczkami to pyk drugi raz. I tak do usranej śmierci lub aż nie oddali na bezpieczną odległość. Mam w bagażniku 3 butle spryskiwacza z biedronki więc mogę spokojnie pojechać od siebie z Pomorza w góry i z powrotem.

#mistrzsuchejprostej #mistrzowiesuchejprostej #polskiedrogi #patologia #drogi #motoryzacja #szybkoalebezpiecznie #autostrady
sanderus - Jak jakiś dzban na ekspresówce/autostradzie dojeżdzą mi do zderzaka jak ja...

źródło: comment_1600332317c3vJdNNU9WGGeSb4pguhsP.jpg

Pobierz
  • 168
poczytaj sobie dokładnie moje komentarze bo ja mówię o sytuacji w której taki dzban jak ty wyjeżdża mi na lewy pas :)


@Jaromiszcz: Uśmieszkiem zwycięzcy wyścigu spod świateł insynuujesz, że nie umiem czytać, a tymczasem co napisałem w swoim pierwszym komentarzu, do którego byłeś uprzejmy się zesrać?

Przed maskę nikomu nie wjeżdżam wyprzedzając, ale jak już jestem w trakcie wyprzedzania nie będę pchał sięsię pod tira i zwalniał, bo jaśnie
#!$%@? z autostradą, mi dojeżdżają #!$%@? w terenie zabudowanym. Mam ochotę takiego gnoja chwycić i położyć jego łeb na przodzie samochodu i #!$%@?ć maską


@Annoubis25: wtedy się jedzie ultra przepisowo. To, że jest ograniczenie do 50 nie znaczy, że nie możesz jechać 40 np. Oczywiście puszczasz też każdego pieszego i zatrzymujesz się na każdej strzałce warunkowej. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@sanderus ostatnio depłem lekko w hamulec takiemu frajerowi co wisiał mi na zderzaku w mieście XD. Tak obsral zbroje, że chyba mu się absy załączyły, ale oczywiście po chwili znowu dojechał i poświęcił długimi no to ja znowu pyk hamulec ( ͡º ͜ʖ͡º)
@sanderus: Ja tam wszystkich frajerów co blokują lewy pas, spycham na pobocze. Jeździć trzeba umieć cienisy. Furka nie domaga ? To jedźcie krajowymi albo polnymi. Kek
defektowac w pantalony nie będę bo mam tarcze hamulcowe wielkości kół twojego gownowozu


@Jaromiszcz: Widzę, że kwestia rozmiaru naprawdę ci dolega i nie mogłeś odpuścić. Przykre ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I zgłosiłeś do moderatora mój komentarz, w którym podlinkowałem art. 4 PoRD - to musiało zaboleć XD
(mod zresztą jest tak samo upośledzony jak i ty, jak widać, bo wulgaryzmem było słowo "srak" XDD).

właśnie jeździłem i