Wpis z mikrobloga

Jak jakiś dzban na ekspresówce/autostradzie dojeżdzą mi do zderzaka jak jadę zgodnie z przepisami (czyt. wyprzedzam) to, jako że mam stary samochód, psikam sobie spryskiwaczem i jednocześnie oblewam mu przednią szybę. Raz przetrze wycieraczkami to pyk drugi raz. I tak do usranej śmierci lub aż nie oddali na bezpieczną odległość. Mam w bagażniku 3 butle spryskiwacza z biedronki więc mogę spokojnie pojechać od siebie z Pomorza w góry i z powrotem.

#mistrzsuchejprostej #mistrzowiesuchejprostej #polskiedrogi #patologia #drogi #motoryzacja #szybkoalebezpiecznie #autostrady
źródło: comment_1600332317c3vJdNNU9WGGeSb4pguhsP.jpg
  • 168
@dudel02: Zwykle jadę pod 120 km/h (nie ma obowiązku jechać z maksymalną prędkością, a 120 to i tak całkiem szybko zwłaszcza w realiach wyprzedzających się tirów) i kiedy taki ćwok mi mruga to uznaję, że mam jakąś usterkę, np. zderzak mi się odczepia. No to co, zwalniam do 100, żeby nie nie narobić szkód ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nie ale jak widzisz ze ktoś na lewym #!$%@?
@instalacja ale ty nie rozumiesz podstawowej rzeczy kolego. Wiesz co widzę w Polsce po powrocie z zagranicy? W Polsce brakuje zwykłych ludzkich zachowań na drodze. Mam w dupie twoje sebkowanie więc sobie odpuść. Po prostu setki razy ludzie wyjeżdżają przede mnie i mnie spowalniają więc jestem na to uczulony. Wyobraź sobie sytuację że jadę 200-220 autostrada. Nagle taki chłop jak ty wyjeżdża mi przy 120 na lewy pas. Ty jedziesz 120 ja
W Polsce brakuje zwykłych ludzkich zachowań na drodze


@Jaromiszcz: Takich jak jazda 220 po drodze, gdzie można jechać 140? Nie wątpię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po prostu setki razy ludzie wyjeżdżają przede mnie i mnie spowalniają więc jestem na to uczulony.


Zakładają (zgodnie z prawem), że jedziesz max. 140 , a że jedziesz prawie stówę szybciej to momentalnie dojeżdżasz do zderzaka - ich wina jest taka, że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@instalacja: wątpię że jesteś w stanie ocenić czy ktoś jedzie 140 czy 180kmh i na podstawie tej różnicy zacząć wyprzedzać albo stwierdzić że masz za mało czasu.

I o ile to ja jestem zazwyczaj wyprzedzającym i nie denerwuje się jak ktoś chce wyprzedzic jadąc 100kmh o tyle niektórzy serio nie ogarniaja kiedy mogą wyjechać, a kiedy kogoś zablokują niepotrzebnie i czasami niebezpiecznie i to nie zniknie jak nie będzie się przekraczać
@instalacja
@sztoosik
@KierownikW10

Ale wy serio macie takie myślenie? Bo ja nie rozumiem. Szczególnie ty instalacja. Jak możesz argumentować to że ktos założył coś. XD no #!$%@? XD ktoś założył że jadę przepisowo wyjechał i o biedny nie spodziewał się że ktoś może #!$%@?. Gdybyś w całym swoim życiu miał wszystkie decyzje podejmować na podstawie swoich założeń a nie rzeczywistości to nie wiem ile byś przeżył. Ktoś został potrącony na ciemnej drodze
I o zachowaniu szczególnej ostrożności podczas zmiany pasa ruchu?


@Jaromiszcz: Ułomku, mówimy o sytuacji, w której już rozpocząłem manewr wyprzedzania np. kolumny tirów, jestem już na lewym pasie, ty w swoim gruzie

po 3 sekundach w porównaniu do Ciebie pokonałem 100 metrów i jestem na twojej dupie


i żądasz, żebym wjechał pod koła ciężarówki, bo śmiem jechać TYLKO 120 (XD) i musisz zwolnić o 100 km/h (XDD) defekując przy okazji w
poczytaj sobie dokładnie moje komentarze bo ja mówię o sytuacji w której taki dzban jak ty wyjeżdża mi na lewy pas :)


@Jaromiszcz: Uśmieszkiem zwycięzcy wyścigu spod świateł insynuujesz, że nie umiem czytać, a tymczasem co napisałem w swoim pierwszym komentarzu, do którego byłeś uprzejmy się zesrać?

Przed maskę nikomu nie wjeżdżam wyprzedzając, ale jak już jestem w trakcie wyprzedzania nie będę pchał sięsię pod tira i zwalniał, bo jaśnie
#!$%@? z autostradą, mi dojeżdżają #!$%@? w terenie zabudowanym. Mam ochotę takiego gnoja chwycić i położyć jego łeb na przodzie samochodu i #!$%@?ć maską


@Annoubis25: wtedy się jedzie ultra przepisowo. To, że jest ograniczenie do 50 nie znaczy, że nie możesz jechać 40 np. Oczywiście puszczasz też każdego pieszego i zatrzymujesz się na każdej strzałce warunkowej. ( ͡ ͜ʖ ͡)