Wpis z mikrobloga

Jak jakiś dzban na ekspresówce/autostradzie dojeżdzą mi do zderzaka jak jadę zgodnie z przepisami (czyt. wyprzedzam) to, jako że mam stary samochód, psikam sobie spryskiwaczem i jednocześnie oblewam mu przednią szybę. Raz przetrze wycieraczkami to pyk drugi raz. I tak do usranej śmierci lub aż nie oddali na bezpieczną odległość. Mam w bagażniku 3 butle spryskiwacza z biedronki więc mogę spokojnie pojechać od siebie z Pomorza w góry i z powrotem.

#mistrzsuchejprostej #mistrzowiesuchejprostej #polskiedrogi #patologia #drogi #motoryzacja #szybkoalebezpiecznie #autostrady
Pobierz
źródło: comment_1600332317c3vJdNNU9WGGeSb4pguhsP.jpg
  • 168
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Przed bramkami jakiś debil w golfie z 2000r. zaczął mi #!$%@?ć długimi jak jechałem prawilnie prawym pasem bo lewym jechali 160+ i nie mógł mnie wyprzedzić xD

@kartofelsalad: no no, mrugania na prawym pasie to się nie spodziewałem xD
Mnie też to denerwuje, jadę sobie tempomatem za autem przede mną. Auto trzyma dystans i jakiś debil próbuje wyprzedzać z prawej na styk i się wepchnąć przede mnie. Sam się złapałem na tym że blokuje ich na prawym pasie dodając gazu. Aktywny tempomat powinien być obowiązkowy na autostradach. Ustawiam max na 170 (wiem że niezgodnie z przepisami) i auto jedzie sobie ile może max trzymając dystans do reszty.