Wpis z mikrobloga

Czołem górskie świry!
Udało mi się przejść Główny Szlak Beskidzki w niecałe 15 dni! Żeby dostać odznakę wystarczy 21. Gdybyście nie wiedzieli, szlak prowadzi przez główne granie Beskidów w Polsce od wschodu na zachód. Zaczęłam w Bieszczadach w Wołosatym, a skończyłam w Ustroniu na Śląsku. Jestem cebulakiem więc spałam głównie pod namiotem oprócz kilku dni kiedy lało i bałam się że przemoknę.
Z chęcią posłużę radą, można zadawać pytania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A nawet jak nie zapytacie, to sama będę pisać na Mirko, bo trochę przygód mnie spotkało

500km za mną, ponad 30 km dziennie, 30000 kcal spalone, suma podejść 21 158 metrów, zwierzęta: rzadkie okazy ptaków, tropy żubrów i niedźwiedzi
#gsb #gory #beskidy #pttk #wakacje #przyroda #ama #logikarozowychpaskow #cebuladeals #poradnik #fotografia #bieszczady #glownyszlakbeskidzki #chwalesie i trochę #gorzkiezale bo umierałam na trasie xd #atencyjnyrozowypasek
Pobierz LudzieMnieWkurzaja - Czołem górskie świry!
Udało mi się przejść Główny Szlak Beskidz...
źródło: comment_1600281397cw2tN9eKcs5xjhEDB5mqYT.jpg
  • 277
@LudzieMnieWkurzaja: Dlaczego niepojęte? Ja też nie mam jakiejś mega formy, ale w górach to poza ścisłą czołówką i tak wszyscy idą.

Natomiast fajnie się zmienia optyka, w weekend byłem na Szpiglasie/Wrotach Chałubińskiego, tam gdzie ludzie ostrożnie schodzą, ty biegniesz. No i że czasu na to nie mam za wiele, to na takim biegu więcej się zobaczy/ogarnie (zdarza się nam np. wyjechać w góry o świcie albo wcześniej, śniadanie jeść na szczycie
@pszegryw: wykop mnie nauczył że nie warto wrzucać swojej twarzy, szczególnie jak jesteś kobietą. Nie muszę nic nikomu udowadniać i nie będę oceniana przez pryzmat urody. Ale dla twojego spokoju odpowiem ze uchodze za ładną, atrakcyjną dziewczynę ;) chociaż są na pewno ludzie dla których jestem słaba 4/10 ;) kwestia gustu