Wpis z mikrobloga

Czołem górskie świry!
Udało mi się przejść Główny Szlak Beskidzki w niecałe 15 dni! Żeby dostać odznakę wystarczy 21. Gdybyście nie wiedzieli, szlak prowadzi przez główne granie Beskidów w Polsce od wschodu na zachód. Zaczęłam w Bieszczadach w Wołosatym, a skończyłam w Ustroniu na Śląsku. Jestem cebulakiem więc spałam głównie pod namiotem oprócz kilku dni kiedy lało i bałam się że przemoknę.
Z chęcią posłużę radą, można zadawać pytania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A nawet jak nie zapytacie, to sama będę pisać na Mirko, bo trochę przygód mnie spotkało

500km za mną, ponad 30 km dziennie, 30000 kcal spalone, suma podejść 21 158 metrów, zwierzęta: rzadkie okazy ptaków, tropy żubrów i niedźwiedzi
#gsb #gory #beskidy #pttk #wakacje #przyroda #ama #logikarozowychpaskow #cebuladeals #poradnik #fotografia #bieszczady #glownyszlakbeskidzki #chwalesie i trochę #gorzkiezale bo umierałam na trasie xd #atencyjnyrozowypasek
Pobierz LudzieMnieWkurzaja - Czołem górskie świry!
Udało mi się przejść Główny Szlak Beskidz...
źródło: comment_1600281397cw2tN9eKcs5xjhEDB5mqYT.jpg
  • 277
@LudzieMnieWkurzaja: Już po, 34lvl here, chodź właśnie w cudownej ekipie z Korony Polski jest przewaga ludzi chwilę po studiach, ale się uwielbiamy, więc kwestia wieku nie gra roli. Zazwyczaj weekend + 1 dzień, czyli wyjazd w czwartek po południu, powrót w niedzielę wieczorem.
@steven44: z tego co pamiętam schroniska w Żywieckim i śląskim i chyba Sądeckim mają oznaczenia że zapraszają z psami. Ale niestety gsb prowadzi przez parki narodowe czasami, gdzie z tego co mi wiadomo nie można wchodzić z psem nawet na smyczy bo mandat. Musiałbyś sprawdzić poszczególne rozporządzenia dla danych parków. Dla ułatwienia:gsb prowadzi szlakiem czerwonym przez 500km, i idąc ze wschodu na zachód mijasz po kolei pasma:Bieszczady, Beskid Niski, Beskid Sądecki,
@nikifor: oczywiście można w drugą, druga jest bardziej popularna bo ludzie lubią wisienkę na koniec. Ja wolałam odwrotnie, łatwiejsze logistycznie (wyjazd z Bieszczadów jest trudniejszy niz ze Śląska) no i wolę się naogladac przyrody na początku, i najgorsze fragmenty mieć na początku.
@LudzieMnieWkurzaja A propos odcisków. Następnym razem obczaj sobie patent z dwiema skarpetkami. Zasada działania prosta. Skarpetka zamiast trzeć o twoja skórę trze o tą drugą skarpetkę. Patent banalny w swojej prostocie a potrafi uratować dupę :).