Wpis z mikrobloga

Czołem górskie świry!
Udało mi się przejść Główny Szlak Beskidzki w niecałe 15 dni! Żeby dostać odznakę wystarczy 21. Gdybyście nie wiedzieli, szlak prowadzi przez główne granie Beskidów w Polsce od wschodu na zachód. Zaczęłam w Bieszczadach w Wołosatym, a skończyłam w Ustroniu na Śląsku. Jestem cebulakiem więc spałam głównie pod namiotem oprócz kilku dni kiedy lało i bałam się że przemoknę.
Z chęcią posłużę radą, można zadawać pytania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A nawet jak nie zapytacie, to sama będę pisać na Mirko, bo trochę przygód mnie spotkało

500km za mną, ponad 30 km dziennie, 30000 kcal spalone, suma podejść 21 158 metrów, zwierzęta: rzadkie okazy ptaków, tropy żubrów i niedźwiedzi
#gsb #gory #beskidy #pttk #wakacje #przyroda #ama #logikarozowychpaskow #cebuladeals #poradnik #fotografia #bieszczady #glownyszlakbeskidzki #chwalesie i trochę #gorzkiezale bo umierałam na trasie xd #atencyjnyrozowypasek
Pobierz LudzieMnieWkurzaja - Czołem górskie świry!
Udało mi się przejść Główny Szlak Beskidz...
źródło: comment_1600281397cw2tN9eKcs5xjhEDB5mqYT.jpg
  • 277
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@LudzieMnieWkurzaja: Tatry Polski i Slowackie, Gory Stolowe, Pieniny i Bieszczady. Dojazd to pol biedy. Gorzej znalezc czas. W tym roku raz tylko udalo sie wybrac na Turbacz. Tak z sentymentu ;-) Niestety male dzieci sa dosc duzym ograniczeniem.

@rogal7: ile lat mają te dzieci? My chodzimy z młodą 7 lat i ma już srebrną GOT. młody 2 lata, wcześniej w chuście (od.drugiego miesiąca życia), teraz część na nogach, cześć w
@LudzieMnieWkurzaja: Gratulacje - super wyczyn.

Sam o tym myślę ale jak jakiś mirek pisał, na tyle urlopu zawsze jakieś zagraniczne opcje wygrywają. Poza tym, nie wiem czy byłbym w stanie codziennie tyle chodzić. Musiał bym chyba robić co jakiś czas dzień odpoczynku.
@LudzieMnieWkurzaja: Ja rok temu zacząłem wszystko fajnie szlo spakowany elegancko.
Plecak 3.5kg, namiot 3.5k to póki nie spakowałem jedzenia było 12kg jeszcze ok. Ale jak doładowałem wode i jak idiota nakupiłem żarcia na 7 dni do przodu chyba to się zrobiło coś koło 20-25 kg xD Fail mojego życia.
Jak wszedłem na Czantorie przy wyciągu to na górze z bioder i ramion krew mi zaczęła lecieć z przetarć xD
Także nie
Pobierz Niebadzlosiem - @LudzieMnieWkurzaja: Ja rok temu zacząłem wszystko fajnie szlo spakow...
źródło: comment_1600324797aSeX9F81rRKgr0dMVZs0zl.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skalar_neonka: Mlody ma 3 lata, mloda 3 miesiace. Zanim pojawila sie mloda probowalismy dwoch nosidel - w zadnym mlody nie wysiedzial dluzej niz 15 min :/

@rogal7: młoda na początku też się awanturowala, ale po licznych próbach w końcu się udało i potem nie chciała z niego wychodzić. Cierpliwość kluczem do sukcesu.
@Niebadzlosiem: spróbuj jeszcze raz ale zacznij od wschodu, moim zdaniem tak jest logiczniej i piękne widoki na początek dają siłę do kolejnych dni. O kurde, rmto mega ciężki plecak. Ja mam z decathlonu forclaz trek 900 50l plus 10,i jest świetny, waży 2, 5kg czyli tyle co slawetne deutery. Ja jedzenie niósłam na dwa dni do przodu i już było ciężko. Myślałam że się zesram jak szłam na babia górę z
@LudzieMnieWkurzaja: Brawo! Zazdroszczę. Swoją drogą to zastanawia mnie kwestia jedzenia - bo jednak są kawałki z kilkadziesiąt albo lepiej km bez sklepu czy schroniska - zwłaszcza w B. Niskim

Ja w tym roku dorabiam brakujące kawałki GsB czyli jakieś dziwne dojściówki (np. WG-Rysianka), w sumie w przyszłym tygodniu wybieram się przelecieć Śląski tylko po to, żeby zaliczyć Równicę. Tyle że to bardziej na szybko, czasy przejść tak na pół / na
@mucher: specjalnie sprawdziłam, żadnego sklepu nie mijaliśmy na odcinku z dnia 5,ale to też tak nie do końca: Komanczy-baza namiotowa wisłoczek. Wtedy rzeczywiście cały dzień nie mijało się sklepów a w bazie nie można było nic kupić. Na szczęście rano w komanczy zrobiliśmy z chłopakiem zakupy drobne, a na obiad zjedliśmy tzw. Liofilizat. I to był jedyny odcinek gdzie w ciągu dnia się nie mijało sklepów. I to był właśnie beskid
@LudzieMnieWkurzaja: No właśnie ten odcinek mi się tak kojarzy, od Komańczy do Puław Górnych czy nawet Rymanowa chyba nic nie ma. Z drugiej strony to z biegowego punktu widzenia fajnie to wygląda, bo to nie "dzień", ale jakieś trzy-cztery godziny ;)