Wpis z mikrobloga

Czołem górskie świry!
Udało mi się przejść Główny Szlak Beskidzki w niecałe 15 dni! Żeby dostać odznakę wystarczy 21. Gdybyście nie wiedzieli, szlak prowadzi przez główne granie Beskidów w Polsce od wschodu na zachód. Zaczęłam w Bieszczadach w Wołosatym, a skończyłam w Ustroniu na Śląsku. Jestem cebulakiem więc spałam głównie pod namiotem oprócz kilku dni kiedy lało i bałam się że przemoknę.
Z chęcią posłużę radą, można zadawać pytania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A nawet jak nie zapytacie, to sama będę pisać na Mirko, bo trochę przygód mnie spotkało

500km za mną, ponad 30 km dziennie, 30000 kcal spalone, suma podejść 21 158 metrów, zwierzęta: rzadkie okazy ptaków, tropy żubrów i niedźwiedzi
#gsb #gory #beskidy #pttk #wakacje #przyroda #ama #logikarozowychpaskow #cebuladeals #poradnik #fotografia #bieszczady #glownyszlakbeskidzki #chwalesie i trochę #gorzkiezale bo umierałam na trasie xd #atencyjnyrozowypasek
Pobierz LudzieMnieWkurzaja - Czołem górskie świry!
Udało mi się przejść Główny Szlak Beskidz...
źródło: comment_1600281397cw2tN9eKcs5xjhEDB5mqYT.jpg
  • 277
@mucher: wow, biegasz w górach :O? Coś dla mnie niepojętego! Zazdroszczę ()
No właśnie mi tylek ratowało to że żarcie zawsze miałam na dwa dni do przodu i mieliśmy zestawy awaryjne z chłopakiem:liofilizaty, kaszki i zupki chińskie
@LudzieMnieWkurzaja: Super! Kiedy Korona Gór Polskich? Dla mnie to była wspaniała przygoda, choć zostało jeszcze kilka punkcików do odhaczenia. Masa wspaniałych ludzi na swojej drodze. W planach Diadem, ale o już chyba camper + rower, i to w przyszłości. Teraz skupiłem się na Tatrach, robię Turystyczną Koronę Tatr i Wielką Koronę Tatr, choć czeka mnie kurs taternicki na wiosnę, żeby wszędzie czuć się bezpiecznie. Fajne są jeszcze Tatrzańskie Schroniska i Stawy
@LudzieMnieWkurzaja: Gratulacje świetnego wyniku! Ogromny szacunek za tempo. Szykuję się na takie przejście w przyszłym roku. Jest możliwość, żebyście opublikowali trasę z odcinkami jakie pokonywaliście każdego dnia, bądź same miejsca, w których nocowaliście?
@smileplease: wow, tutaj mamy poważnego zawodnika. Ja w Tatrach szczyty robiłam zimą i latem i teraz znowu jadę za tydzień. Ale gdyby nie chłopak w życiu bym się na nie nie odważyła. Także nie ten poziom :( Podziwiam i szanuję, bo Tatry to nie przelewki no i ten kurs, no nieźle. Masz za sobą kurs skałkowy już? Albo turystyki zimowej?
@LetMeIn: mam chłopaka, on mnie zachęcił do chodzenia po górach. Zawsze byłam aktywną osobą, tropiła m zwierzęta, robiłam rajdy piesze itp, kochałam lasy ale góry wydawały mi się takie fancy i na pokaz.
Wolnych dziewczyn chodzących oo górach jest pełno na grupkach na fb, gdzie szukają osób do wyjazdu w góry właśnie :)
@LudzieMnieWkurzaja: Mam skałkowy. Turystki zimowej planuje w przyszłym roku, razem z taternickim zimowym. A teraz hit: mieszkam nad morzem :p Dojazdy mnie rozwalają, w zeszłym roku ponad 20 wyjazdów w góry. W przyszłym przenoszę się do Wrocka albo Krk :P Ale uwielbiam pokonywać swoje słabości, w tym roku odkryłem na nowo Tatry Słowackie, jest przepięknie. No i na facebooku jest masa grup z tysiącem fantastycznych ludzi z którymi można się ustawić
@Mrocb: beskid niski lepszy, jest autentyczny jeszcze i dziki i masa zwierząt tam bytuje. Ciekawy ze względu na historię, bo tam mieszkali razem Polacy, żydzi i Łemkowie.
Też zachodnie Bieszczady są mniej turystyczne, bo wszyscy ciągną na te wschodnie pasma. W zachodnich widziałam nawet zerowisko żubra i jego kupy, ślady niedźwiedzi również :)