Wpis z mikrobloga

Czołem górskie świry!
Udało mi się przejść Główny Szlak Beskidzki w niecałe 15 dni! Żeby dostać odznakę wystarczy 21. Gdybyście nie wiedzieli, szlak prowadzi przez główne granie Beskidów w Polsce od wschodu na zachód. Zaczęłam w Bieszczadach w Wołosatym, a skończyłam w Ustroniu na Śląsku. Jestem cebulakiem więc spałam głównie pod namiotem oprócz kilku dni kiedy lało i bałam się że przemoknę.
Z chęcią posłużę radą, można zadawać pytania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A nawet jak nie zapytacie, to sama będę pisać na Mirko, bo trochę przygód mnie spotkało

500km za mną, ponad 30 km dziennie, 30000 kcal spalone, suma podejść 21 158 metrów, zwierzęta: rzadkie okazy ptaków, tropy żubrów i niedźwiedzi
#gsb #gory #beskidy #pttk #wakacje #przyroda #ama #logikarozowychpaskow #cebuladeals #poradnik #fotografia #bieszczady #glownyszlakbeskidzki #chwalesie i trochę #gorzkiezale bo umierałam na trasie xd #atencyjnyrozowypasek
LudzieMnieWkurzaja - Czołem górskie świry!
Udało mi się przejść Główny Szlak Beskidz...

źródło: comment_1600281397cw2tN9eKcs5xjhEDB5mqYT.jpg

Pobierz
  • 277
@Angel_of_death: przed wyjazdem zalozylam że codziennie będę robić około 30 km. Obliczałam trasę na stronie mapy turystyczne i sprawdzałam czy są tam zaznaczone jakieś źródła wody albo fajne wypłaszczenia. Czasami po prostu rozbijałam się na dziko gdziekolwiek było ustronne miejsce które nie będzie rano wilgotne. No i oferta schronisk dość bogata, więc kak była okazja to też rozbijałam namiot obok schroniska i dzięki temu miałam dostęp do wody
Śpiwór, karimata, jeden sweter, codziennie nowe jedzenie, trzy bluzki trekkingowe, dwie pary spodenek, jedna czysta "odswietna" bluzka, trzy pary skarpet i majtek, stanik sportowy i zwykły, mydło do prania, kosmetyczka i apteczka, bukłak na wodę (2l) plus 1 litr zapasowy z boku w butelkach, czapka z daszkiem, krem z filtrem, przewodnik z mapkami, nóż, butla z gazem i menażka, japonki, ręcznik, muga na kleszcze i komary, buff a szyję, kurtka przeciwdeszczowa. Wszystko