Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@micpec: btw policz sobie ile miesięcznie złotych twoja mama oddawała na składkę emerytalna i czy to było bliżej 1000 zł czy może mniej. A teraz ty w pasku wypłaty sprawdź ile oddajesz na składkę emerytalna i powiedz mi czy liczysz na emeryturę w wysokości swojej pensji?
@donio721: pewnie do dzisiaj szef tak argumentuje odmowe przyznania podwyzki swoim pracownikom 'Bo kiedys byl taki jeden pracownik dla ktorego 2500zl to byl szczyt marzen, a ty przychodzisz do mnie zadajac o 2600zl brutto'
Teraz idziesz, znika minimum 50zł a Ty ani nie pojadłeś ani się nie napiłeś; a wciąż jesteś gdzieś na zewnątrz zamiast w klubie ;p


@RyzyKamil: Mi ostatnio za szamke, drinka, a potem w innym lokalu 3 drinki i ubera pękło 200zł solo xD

Ogólnie jak kiedyś zarabiałem minimalną to przypadkiem przymierzyłem taką zajebistą kurtkę Timberlanda za 1300zł i była miła jak kołderka. Obiecałem sobie, że jak będę zarabiał lepiej to sobie
btw policz sobie ile miesięcznie złotych twoja mama oddawała na składkę emerytalna i czy to było bliżej 1000 zł czy może mniej. A teraz ty w pasku wypłaty sprawdź ile oddajesz na składkę emerytalna i powiedz mi czy liczysz na emeryturę w wysokości swojej pensji?


@Djodak: @micpec: Dokładanie. #!$%@? mnie już to gadanie na emerytury. "Ja pracowałem 30lat i dostaje tylko 2tys emerytury". Ja #!$%@? ludzie miesięcznie wpłacają po 200zł
ja po 9 latach pracy w jednej firmie i po #!$%@? pensji dostaję minimalną+ 200 zł bonusu. Normalnie jestem na takim dnie, że nie mogę uciec z tego bagna. Najgorsze, że nie mogę z nikim o tym porozmawiać, spróbować jakoś wyjść z tego z kimś. Ciągłe życie z rodzicami, nie mogę kupić auta, nie mogę kupić mieszkania nawet w moim małym mieście.
Myślę nad własną firemką do dorobienia sobie do pensji, ale
@micpec: pamiętam gdy na studiach koło roku 2008 myślałem, że będę zarabiał 10k to mnie na wszystko będzie stać, wszystko będzie git. Gdy zacząłem tyle zarabiać około 2015 roku, szybko zrozumiałem że to gówno. Gdy metr mieszkania kosztuje 12k ;(