Wpis z mikrobloga

@BajerOp różowa na poczcie miała starego kangusa który jej bardzo przypadł do gustu. ja niedawno trochę pojeździłem doblo dostawczym i też złego słowa nie mogę powiedzieć. Blaszak dlatego, że często przewożę sporo klamotow, a na wyglądzie najmniej mi zależy ( ͡º ͜ʖ͡º)
@renta85: tylko renault trafic był w miarę powszechnie dostępny z benzyniakiem pod maską, większe auto niż te które wymieniłeś ale jest dość wygodny do jazdy, za to dość ciasno się do niego wsiada, mimo iż w środku nie ma jakoś szczególnie mało miejsca, i ma fatalną widoczność na boki, dlatego jakbyś w niego celował to wyłącznie w egzemplarz z przeszkloną budą
@renta85 przy takim budżecie zainteresuj się czyms pokroju Opla Vivaro Renault Trafica lub Nissana Primestara. Ew. Fiat Scudo lub pochodny Peugeot Expert lub Citroen Jumpy - ale w odróżnieniu od Renault są droższe w eksploatacji.
@InterferonAlfa_STG: ja tam widzę auto głównie na dojazdy do pracy i wożenia klamotow a w dalszej kolejności do wożenia rodziny. Zresztą do wożenia dzieciakow takie Berlingo jest dużo lepsze.
Co do kompletu gwiazdek to V70 tez ma tylko 4 wiec to samo. Auta tego typu nie mają 5 ze względu na wyposażenie, brak asystentów i innych pikaczy
@renta85: Berlingo i Partner to praktycznie to samo. Doblo IMO jest mniej cywilizowane ale bardziej przestronne. Ale to subiektywne bardzo, nie mierzyłem żadnego z tych samochodów.

Tak czy siak to przy 1800km miesięcznie to poszukałbym czegos bardziej cywilizowanego, C4 Picasso?