Wpis z mikrobloga

@Notes: przecież typ z KIA jechał lewym pasem, najprawdopodobniej kończąc manewr wyprzedzania ws swoim tempie, do czego miał całkowite prawo, po czym patus z BMW wjeżdzał mu na tyłek, gość z KIA zjechał na prawy pas, a patus wjechał w niego w tym samym momencie.

Twój komentarz zakłada, że KIA jechało lewym pasem bez powodu, co jest kompletnie nieuzasadnionym wnioskiem, a nawet wtedy niestosowność normalizacji konsekwencji w postaci śmierci całej rodziny
@CamusVevo no czytałem. Prawo jazdy mam prawie 20 lat i odkąd pamiętam uczono mnie że trzeba się zawsze trzymać prawej strony. Lewy pas służy tylko do wyprzedzania.
Tak jak wspomniałem wyżej nie przeczę, że winnym wypadku jest kierowca BMW ale gdyby Kia trzymała się prawego wszyscy mogliby dalej żyć. Czysto teoretycznie BMW mogło być pojazdem uprzywilejowanym. Mogła to być limuzyna Beaty szydlo czy coś…
Sądy z resztą orzekają przy mniejszych wypadkach wyroki
@Wap30 śmierć tych ludzi to straszna rzecz i współczuję rodzinie i bardzo mi przykro że coś takiego się stało. Ale tak jak wspomniałem to nie może z automatu oznaczać, że wykopki mają prawo ukamieniowac typa tylko dlatego, że dusza w sobie nienawiść do kierowców BMW i ludzi bogatszych lub ze znajomościami. Też mam pogardę dla takich ludzi ale nie żyjemy w XIX wieku i typ ma prawo do procesu.
Co do samej