Wpis z mikrobloga

@Sigurdsdottir: Wszędzie, gdzie pojawia się jakikolwiek cień inby, natychmiast przylatuje Maja Staśko. Niby chce walczyć o prawa kobiet, niby chce bronić słabszych, ale finalnie to co robi wygląda na paranoje, jest agresywne, mocno niepokojące i niezbyt merytoryczne. A tak BTW, czemu bodypositive jest positive, ale tylko w stosunku do otyłości, a już po szczupłej, zdrowej sylwetce trenerki można jechać? To tak samo "logiczne", jak BLM i krytyka all lives matter.
@Sigurdsdottir: Zawsze jak widzę takie gownoburze o to ze ktoś niby obraził jakas grupę i ktoś może się poczuć oburzony to się #!$%@? bo zamiast bić pianę można podjąć realne działania i przeciwdziałać np przemocy w szkole (takze psychicznej) która jest powszechna.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Sigurdsdottir: już pomijając nawet zasadność tych którzy krytykują Lewandowską pozew jest mega słaby. Wygląda to jak ruch w stylu "można o mnie pisać tylko dobrze, jak mnie krytykujesz to licz się z tym, że mam nieograniczone środki żeby cię dojechać".

Lewandowska jest znana z tego, że co chwilę pisze lub robi jakieś głupoty i mam wrażenie, że wykorzystała sytuację by pogrozić paluszkiem tym którzy ośmielają się to komentować.
ja się tam Ance nie dziwię, kompletnie z dupy została oskarżona, że naśmiewa się z osób otyłych i że uprawia tzw. fatshaming. Gdybys na przykład powiedział, że wolisz białą czekoladę od czarnej i na tej podstawie ktoś nazwałby Cię rasistą i napisał o tym w internecie, to nie walczyłbyś o swoje dobre imię?


@Mia900: nie za pomocą pozwów czy straszenia prawnikami
@Sigurdsdottir: a ona się przypadkiem nie naśmiewa z forsowania otyłości jako czegoś pozytywnego a nie osób otyłych? Przecież cały ten ruch bodypositive i plus size to nieśmieszny żart który wspiera grubasów którzy są zbyt leniwi żeby coś ze sobą zrobić bo przecież nie ma nic złego w byciu grubym xD może zaczniemy jeszcze klepać po plecach alkoholików bo przecież nie ma nic złego w tym żeby się dzień w dzień walić
@Sigurdsdottir: a gdzie wolnosc slowa lewandowskiej? A moze chciala pokazac roznice w ygladzie i sprawnosci osoby grubej a szczuplej. Biorac pod uwage ze jestesmy najszybciej tyjacym spoleczenstwem to dla nfz dobra robote robi
@Mia900: No, ale wciąż gdzie tu miejsce na pozew, mają prawo się do niej #!$%@?ć, że źle przeprosiła, nawet jakby to było absurdalne, dopóki jej nie obrażają, na tych zdjęciach nie widzę nic takiego. Chyba, że są takie, które podchodzą pod naruszenie czy oczernienie, wtedy dopiero pozew nabiera zasadności