Wpis z mikrobloga

To mnie zawsze bawi to spuszczanie się nad obsługą broni.Jak sprawdził że jest rozładowany to może sobie nawet kutasa w lufę wsadzić.A nie jak p---a bać się rozladowanej broni


@Prokurator1990: właśnie mi się przypomniał Twój komentarz, jak czytałem na FB pewną historię. Wrzucę Ci screenshota. Podejrzewam, że wiesz czym jest nabój szkoleniowy/ćwiczebny i wiesz, że nigdy, przenigdy taki nabój nie powinien wystrzelić. W teorii :)
sowiq - > To mnie zawsze bawi to spuszczanie się nad obsługą broni.Jak sprawdził że j...

źródło: comment_1599153500bimZ8TBrMUwg3bTjC4r4aq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
To mnie zawsze bawi to spuszczanie się nad obsługą broni.Jak sprawdził że jest rozładowany to może sobie nawet kutasa w lufę wsadzić.A nie jak p---a bać się rozladowanej broni

@Prokurator1990:
Mnie uczyli, że CHODZI O NAWYKI. Ale co ja tam wiem.
  • Odpowiedz
@MikiGRU: Tak a pojedynczy okop strzelecki do strzelania w postawie leżącej ma wymiary oszerokości 60 cm, długości 170 cm i głębokości 30 cm
A szczelina opl lokalizuje się w odległości najwyżej 150 m od budynków mieszkalnych, ale nie bliżej niż 1/2 ich wysokości plus 3 m

Wiadomo beton beton i wiedza.Teraz sobie odkryli Blos i bedą to głosić jak prawdę objawioną przez kolejne 50 lat.Niczym się nie różnią od komuchów
  • Odpowiedz