@marekmarecki44: To mnie zawsze bawi to spuszczanie się nad obsługą broni.Jak sprawdził że jest rozładowany to może sobie nawet kutasa w lufę wsadzić.A nie jak p---a bać się rozladowanej broni
jak nie wkładał magazynka z ostra i było wszystko 5x sprawdzone to chyba rygor jest nieco inny
@theodolit: No niby tak, oczywiście, pewnie każdy jak się upewni kilka razy to inaczej podchodzi to kątów bezpieczeństwa. Ja też. Ale nie przy ludziach, ale nie q--a publicznie, tym bardziej w telewizji! @Prokurator1990: jw
@marekmarecki44: i robisz prezentacje dla mediów ;D ej ja sie zgadzam że wyszło paskudnie i nie wygląda profesjonalnie ;D ja tylko urodzonym adwokatem diabła jestem i czasem staram się zakładać, że ludzie robią to czy tamto (zwłaszcza zawodowo) ze względu na jakaś przyczynę i tyle ;D może i małego Jasia przebrali w mundur bo się spóźnił i nie wie co robi... ja tylko tak
@odglosy_bebnow: nie ogladalem nagrania, pewnie to sprawdzil itd, ale tak wspomne tylko ze to ze magazynku nie ma w broni czy jest pusty nie ma zadnego znaczenia, bo jeden naboj moze byc juz w komorze
A tak Pozatym to co to za żołnierz co się boi własnej rozladowanej broni.Wtedy jak zobaczy przed sobą jakiegoś Iwana z naładowaną to zamiast zareagować to jebnie kleksa w majty i tyle z tego będzie
@theodolit: No niby tak, oczywiście, pewnie każdy jak się upewni kilka razy to inaczej podchodzi to kątów bezpieczeństwa. Ja też. Ale nie przy ludziach, ale nie q--a publicznie, tym bardziej w telewizji!
@Prokurator1990: jw
@theodolit: Idziesz w miejsce gdzie niema dokoła ludzi, ewentualnie dół jest zazwyczaj bezpiecznie.
@Prokurator1990: xD