Wpis z mikrobloga

  • 3186
#wejsciesilowe nie
Dziś hardkor.
Wezwanie: leży w piwnicy z rozciętym brzuchem. Kilku dni w połogu. Na miejscu ZRM zastaje martwą kobietę z rozciętym brzuchem w którym tkwi wielokrotnie pchnięte nożem dziecko. Oboje nie żyją. Matka w szale zadźgała dziecko, po czym rozcięła sobie jamę brzuszna i wsadziła to martwę dziecko sporowotem do brzucha.

#999 #ratownikmedyczny #wejsciesilowe
  • 229
  • Odpowiedz
@agaja: angażuje się społecznie, polityczne i w jednej fundacji na stopniu lokalnym.

A jaka wina kobiet w tym, że mężczyźni nie dbają o swoje zdrowie, że bagatelizują profilaktykę?

Taka, że swoim pierd*leniem jak to biowaginy są uciśnione pogłębiacie dyskryminacje na stopniu rządowym.
Jak wytłumaczysz to, że milion razy więcej kasy ładowane jest w dbanie o kobiety, a nie o męzczyzn, gdzie skala prolemu jest wprost odwrotna?
My mamy większy problem, a dużo mniej/prawie w ogóle nie
  • Odpowiedz
Dlaczego rodziła sama w piwnicy? Ale dramat. Po kilku dniach takiego horroru pewnie co drugi by się zadźgał. Tylko dlaczego nikt nie wezwał pogotowia już wcześniej? To jakaś sekta, czy po prostu #!$%@? rodzinka?
  • Odpowiedz
@Korba112: to się patolog zdziwi jak ją będzie badać. Gorzej jak się okaże że cięcia są mechanicznie niemożliwe do wykonania samodzielnie na sobie. Bez kitu jakoś nie jestem sobie w stanie wyobrazić rozcięcia sobie brzucha i wsadzenia tam dzieciaka którego się wcześniej zaje...ło... Tu to chyba i by Hitchcock wymiękł... Ja mam zwarcie
  • Odpowiedz
Dyskryminacja co do nagłaśniania liczbowo mniejszych problemów, tak jak wyżej pisałem, przypadek samobójstw.

Dyskryminacja prawna co do emerytur, wy w wieku 60 lat, my 65. Wy żyjecie średnio dłużej o 13 lat. My pobieramy średnio 450 tys, wy 345 jako emerytury. My wpłacimy średnio 399k, wy 303k. Mniej pracujecie, dłużej żyjecie, mniej wpłacicie, a pobieracie więcej. Równość.

Dyskryminacja odnośnie parytetów tylko i wyłącznie na wygodne stanowiska.

Dyskryminacja odnośnie dodatkowych punktów na uczelnie i programy dla kobiet.


@Wexuss: chlip chlip nie
  • Odpowiedz
@kura-borzenka: Cud narodzin, jak jasna cholera.

@agaja: Porównanie znośne, bo obu czynnościom towarzyszy smród, pot, łzy i ogólnie widoki, których nie warto opisywać. Przyjście na świat to jedno z najobrzydliwszych zdarzeń w życiu człowieka. A jak ktoś jest antynatalistą, to ma pełne prawo uważać, że to również zwyczajne zło.
  • Odpowiedz
@agaja: Jeszcze dodam, bo nie zdążyłem edytować: tak, kobiety i ich partnerzy mogą się cieszyć, że sprowadzili na świat kolejnego człowieka, który będzie miał jedyną w swoim rodzaju szansę doświadczyć wspaniałości życie, ale z PEWNEJ perspektywy to po prostu poddanie się zwierzęcym impulsom, by pozwolić kolejnej osobie doświadczyć rozpaczy, strachu i cierpienia, których świat ma do zaoferowania w nadmiarze.
  • Odpowiedz