Wpis z mikrobloga

  • 3186
#wejsciesilowe nie
Dziś hardkor.
Wezwanie: leży w piwnicy z rozciętym brzuchem. Kilku dni w połogu. Na miejscu ZRM zastaje martwą kobietę z rozciętym brzuchem w którym tkwi wielokrotnie pchnięte nożem dziecko. Oboje nie żyją. Matka w szale zadźgała dziecko, po czym rozcięła sobie jamę brzuszna i wsadziła to martwę dziecko sporowotem do brzucha.

#999 #ratownikmedyczny #wejsciesilowe
  • 229
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Stitch pozwól że wygooglam za Ciebie "Depresjapoporodowa powodowana jest przeważnie spadkiem ilości hormonów płciowych w organizmie kobiety po porodzie, co prowadzi do nagłych zmian w przekaźnictwie nerwowym i zachwiania pewnej stabilnej sytuacji, jaka powstała w przeciągu ciąży."


Hormony słowo klucz Ja miałam "zaledwie" baby blues i nie chcę wiedzieć co czują kobiety z depresją

@nama:
Ja miałam i baby blues i depresję. Na sali poporodowej miałam najgorszy stan ze wszystkich kobiet,
  • Odpowiedz
@eMaciek: Hulaj Dusza, Stanowo, Piąte nie zabijaj , Aga Rojek, Szepthanki, Krist0f. Są też takie ukierunkowane na jakieś konkretne kraje po za Polską jak np Kryminalna Skandynawia czy moja najnowsza miłość Wschodnie Zbrodnie.

Są też takie bardziej na luzie gdzie dwie osoby opowiada sobie i sluchaczom po historyjce - Prawdziwe Zbrodnie i No nie gadaj. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz