Wpis z mikrobloga

  • 3186
#wejsciesilowe nie
Dziś hardkor.
Wezwanie: leży w piwnicy z rozciętym brzuchem. Kilku dni w połogu. Na miejscu ZRM zastaje martwą kobietę z rozciętym brzuchem w którym tkwi wielokrotnie pchnięte nożem dziecko. Oboje nie żyją. Matka w szale zadźgała dziecko, po czym rozcięła sobie jamę brzuszna i wsadziła to martwę dziecko sporowotem do brzucha.

#999 #ratownikmedyczny #wejsciesilowe
  • 229
  • Odpowiedz
a zastanawiałam się ostatnio, ile kobiet nie daje sobie rady po urodzeniu i dokonuje żywota. Za mało się o tym mówi.


@Zuler: moja bliska przyjaciółka nie dała rady, przeleciała się z jakiegoś wysokiego piętra kilka miesięcy po porodzie. Dziecko zostało z ojcem. Normalna dziewczyna, małżeństwo późne, ale udane, jak sama się zwierzała (przed dzieckiem), to było spełnienie marzeń, motylki, skowronki ćwierkające i te sprawy. Sama była odrobinkę niestabilna, trochę nerwus, trochę
  • Odpowiedz
@agaja: Jeśli jest ograniczony zasób pomocy, którą można rozdysponować, i jedna grupa absorbuje znaczącą większość tej pomocy, to twoim zdaniem jest to w porządku?
Nawet pomijając skale i efekty.
A jeśli nie pomijając to popatrz sobie na statystyki np samobójstw wśród męzczyzn:
Ale pewnie będziesz miała to w dupie, bo aktualnie jako biowagina jesteś uprzywilejowana praktycznie we wszystkim, i w dupie masz innych, ważne, że tobie będzie lepiej.
W.....s - @agaja: Jeśli jest ograniczony zasób pomocy, którą można rozdysponować, i j...

źródło: comment_15985454243A04xAZfXkOFqIsh6WoBB1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@SarahC: skoro nie dodaję żadnych wpisów, komentuje coś raz ruski rok, udzielam się tylko, jak coś mnie wystarczająco zainteresuje, nie tworzę okazji do zebrania atencji, to w jaki sposób mogę tutaj siedzieć dla atencji?
  • Odpowiedz
@Wexuss: Ty serio idz się leczyc, bo nikt normalny nie nazywa innych "biowaginami".

Nie ma ludzi mniej bądź bardziej zasługujących na pomoc.
Tyle ode mnie.
  • Odpowiedz
@Wexuss: I w tym komentowaniu raz na trzy lata robisz wpisy typu wyzywanie kobiet od biowagin,a reszty to nie ma co wspominać, bo jak się przejechałam po twoim profilu to szczerze zaczęłam żałować. Czasem rzeczywiście spotykam ludzi mądrzejszych ode mnie może też bardziej doświadczonych i są w stanie mi powiedzieć, że zachowuje się dziecinnie. Ale ty to nie ten przypadek.
  • Odpowiedz
Nie ma ludzi mniej bądź bardziej zasługujących na pomoc.

@agaja: No popatrz, a jednak skądś ta dysproporcja wynika, i takie pieprzenie, jak to już uprzywilejowana grupa ma źle napewno nie popaga, a wręcz przeciwnie. Przez takie coś zataja się skale problemu drugiej grupy, co nasila efekt.
Zobacz sobie ile jest programów dla raka szyjki macicy, a ile dla raka, a jak to ma się do faktycznych liczb?
Zgonów przez raka szyjki
  • Odpowiedz
@SarahC: na 80 moich komentarzy przez 3 lata, ile było takich, które cie tak niesamowicie zaszokowały? 3? 5?
Pomijając oczywistą ironie, sarkazm, czy żarty, to ile przez 3 lata, z tych 80 komentarzy, tak bardzo cie uraziło?
  • Odpowiedz
@Wexuss: jakie uprzywilejowanie? mężczyźni są dyskryminowani, bo jak sięgają po pomoc to wygania się ich z gabinetu psychoterapeuty czy co? każdy jest kowalem swojego losu kolego, mężczyźni którzy się zabili wybrali taką drogę i jest to bardzo przykre, ale jak można było temu zapobiec? na siłę ich ciągać do lekarza?
  • Odpowiedz
@kamisoregano69:
To nawet nie jest tak, że ich się wygania z gabinetu, nam sie nawet nie pozwala usiąść w poczekalni.
Dyskryminacja co do nagłaśniania liczbowo mniejszych problemów, tak jak wyżej pisałem, przypadek samobójstw.
Dyskryminacja prawna co do emerytur, wy w wieku 60 lat, my 65. Wy żyjecie średnio dłużej o 13 lat. My pobieramy średnio 450 tys, wy 345 jako emerytury. My wpłacimy średnio 399k, wy 303k. Mniej pracujecie, dłużej żyjecie,
  • Odpowiedz
@Wexuss:

Długość wieku życia nie idzie na zasadzie kobieta/mężczyzna tylko ze zdrowiem co niestety idealnie znam ze swojego przykładu. Są ludzie co nie dbają o swoje zdrowie - piją alkohol, jedzą tłuste, palą, brak gimnastyki to nie będą żyć dłużej. Te puste statystyki, które przytaczasz w tym temacie, krótko mówiąc są gówno warte z tego względu, że nie wiemy jakie choroby mieli ani jak żyli. ¯\_(ツ)_/¯ Masz ciekawe dane ale bez
  • Odpowiedz