Wpis z mikrobloga

  • 3186
#wejsciesilowe nie
Dziś hardkor.
Wezwanie: leży w piwnicy z rozciętym brzuchem. Kilku dni w połogu. Na miejscu ZRM zastaje martwą kobietę z rozciętym brzuchem w którym tkwi wielokrotnie pchnięte nożem dziecko. Oboje nie żyją. Matka w szale zadźgała dziecko, po czym rozcięła sobie jamę brzuszna i wsadziła to martwę dziecko sporowotem do brzucha.

#999 #ratownikmedyczny #wejsciesilowe
  • 229
  • Odpowiedz
Według mnie na coś takiego porywają się tylko osoby z poważnymi zaburzeniami albo opętane bo inaczej nie da się tego wytłumaczyć. Można urodzić i zostawić dziecko w szpitalu lub oknie życia i dziecko ma szansę na normalne życie i zdrowy na umyśle człowiek tak właśnie by zrobił gdyby nie mógł z jakichś powodów opiekować się swoim dzieckiem.
  • Odpowiedz
@panpaszczak większość z tych kobiet poznawałam właśnie w szpitalu, w którym były już od kilku - kilkunastu z perspektywą, że już raczej nigdy z niego nie wyjdą. Jedna z nich to prywatnie mama mojej koleżanki, która w szpitalu właśnie zmarła.
Wyleczenie z psychozy do stanu, kiedy kobieta nie zagraża sobie i innym jest bardzo, bardzo trudne i rzadko się udaje. Problem jest też to, że do menopauzy istnieje realna szansa, że
  • Odpowiedz
@InspektorDupa: niestety to nie wymysł. Moja znajoma tak miała. Zostawiła dziecko, całkowicie sie nim nie przeyjmując. Nie chciała go widzieć, znać. Jej matka wzięła to dziecko i wychowywała przez ROK! Córka jak doszła do siebie po seriach terapeutycznych dopiero zaczęła zauwazać dziecko. Nie życzę nikomu tego. Całkowita obojętność i na taką osobę trzeba uważać, bo różne rzeczy może zrobić.
  • Odpowiedz
ile kobiet nie daje sobie rady po urodzeniu i dokonuje żywota. Za mało się o tym mówi.


@Zuler: A ilu facetów nie daje sobie rady w życiu - za mało sie o tym mówi. Nic #!$%@? nie tłumaczy takiego zachowania, ale podobno kobiety są lepszymi matkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wexuss: kobiety angazuja się w naglasnianie tematu raka szyjki macicy. Zaangazujcie sie tak samo w nagłaśnianie tematu nowotwórow prostaty.
Zaangażuje się w nagłaśnianie tematu zaburzen psychicznych w społeczeństwie polskim, mow o tym.
Alergie mam na #!$%@?. Zaangazujcie sie w dbanie o zdrowie tak jak robimy to my baby, biowaginy xD.

Robisz cos w temacie uświadamiania swojej plci w zakresie zdrowia - przytoczony rak prostaty - i zaburzeń psychicznych?
Bo ja na przykład namawiam swoje koleżanki do regularnych wizyty u ginekologa, do robienia cytologii 1-2x w roku. O zdrowium psychicznym i żałosnym stanie polskiej psychiatrii rozmawiam ze znajomymi i staram sie przekonywać, ze zwrocenie sie o pomoc do psychiatry to
  • Odpowiedz