Wpis z mikrobloga

  • 3186
#wejsciesilowe nie
Dziś hardkor.
Wezwanie: leży w piwnicy z rozciętym brzuchem. Kilku dni w połogu. Na miejscu ZRM zastaje martwą kobietę z rozciętym brzuchem w którym tkwi wielokrotnie pchnięte nożem dziecko. Oboje nie żyją. Matka w szale zadźgała dziecko, po czym rozcięła sobie jamę brzuszna i wsadziła to martwę dziecko sporowotem do brzucha.

#999 #ratownikmedyczny #wejsciesilowe
  • 229
  • Odpowiedz
@Wexuss: dlatego po porodzie, bo wtedy gwałtownie zmieniają się poziomy hormonów w ciele kobiety i system jest totalnie rozstrojony. Do tego dochodzi ból, zmęczenie, frustracja...tylko czekać aż coś jebnie...Rodziłam 2 razy i sam poród to pryszcz w porównaniu z okresem połogu.
  • Odpowiedz
@Korba112:
W Polsce nie ma żadnej opieki okołoporodowej i co gorsza po porodowej. Kobiety mają rozejście mięśnia, a potem co druga ma taki bebzol nieestetyczny bo oooo #!$%@?, dzieci rodzić państwo chce ale żeby zadbać o matkę to tak #!$%@? średnio. Nie mówiąc o bliznach po nacięciach itd. Wizyty położnych to też często przyjdzie wyjdzie i elo.

Ale jest zajebiście! JEST 500+ SOM BOMBELKI.

Moja narzeczona natomiast do tej pory mówi że najgorsze są inne kobiety - bo ona nie może opowiedzieć że miała #!$%@?, bo każda kobieta zaraz "ŁO TAM PRZESADZASZ KURŁAAA, UŚMIECH BOMBELKA" - autetnczyrnie kobiety mają jakiś syndrom sztokholmski przez rządzących #!$%@? na maksa i jak któraś kobieta zaczyna mówić o nieprawidłowościach w szpitalach. I dosłownie WSZYSTKIE tak #!$%@?ą, położne, inne matki itd. "No musisz się przemęczyć", "Uśmiech wynagrodzi" - nie #!$%@?, nie wynagrodzi. Kobieta też chce być kobietą po porodzie, a nie czuć się jak #!$%@? gówno ale ma się cieszyć bo urodziła. Czemu w krajach zachodnich odkryli że rehabilitacja jest potrzebna, a w Polsce jak
  • Odpowiedz
Jak wytłumaczysz to, że milion razy więcej kasy ładowane jest w dbanie o kobiety, a nie o męzczyzn, gdzie skala prolemu jest wprost odwrotna?

My mamy większy problem,


@Wexuss: ale to nie jwst dyskusja "kto ma gorzej".
To jest temat o jednym, konkretnym problemie. Czy to tak trudno zrozumieć?
I nie. Ja nie uwaznism się
  • Odpowiedz
@agaja: tłumaczyłem tylko, czemu porównanie znośne, choć fakt, bardzo NIE NA MIEJSCU. Wydalenie z organizmu człowieka to z perpsktywy estetyki ohydna czynność, często bez pozytywnych efektów. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Trzymaj się tam korba....

A co do sytuacji...smutek i przerażenie...czy wreszcie zacznie się dbać o psychiatrię?
  • Odpowiedz
na każdą wzmiankę o problemie dotyczącym kobiet musi się znaleźć mężczyzna, który będzie udowadniał, że wcale nie ma źle i mężczyźni mają gorzej xD


@triada: bo mają, i mają też dość waszego #!$%@?, jakie to z was przytłoczone przez los bidulki
  • Odpowiedz
Rozumiem, że emocje związane z tym, że kobieta myśli, że sobie nie poradzi etc etc, tylko nie rozumiem czemu zaraz po porodze, a nie wczesniej, czy nie w trakcie.


@Wexuss: a czemu inni ludzie mają ataki psychozy? Nie mogą sobie wybrać kiedy będą je mieli?

()
  • Odpowiedz