Wpis z mikrobloga

jeżeli chcesz przeżyć zawał to zdradzę Ci sekret. Ducato ma normalne, nieoslepiajace światła


@Deska_o0: bzdura! ma oślepiające nawet na pusto i ustawieniu na maxa w dół, problemem jest zbyt wysoki montaż tych świateł, jeżeli ustawisz swoje światła mijania na dachu i skierujesz je przepisowo to nadal podjeżdżając komuś na dupę zrobisz mu dyskoteke w samochodzie
damiancodalej - > jeżeli chcesz przeżyć zawał to zdradzę Ci sekret. Ducato ma normaln...

źródło: comment_1598515049DjSKZ1BbHWO8c33M29DZt8.jpg

Pobierz
@Deska_o0: miałem służbowe ducato, które przeładowane nie było, bo w środku jedynie trochę narzędzi i niestety wszystko mniejsze od suva stojące przede mną miało dyskoteke w środku. Chyba, że stałem na długość auta dalej. Ja już odruchowo podjeżdżając o zmierzchu do kogoś zmieniałem na postojowe, a gdy ruszałem przełączałem spowrotem :p Na szczęście zostało sprzedane i znając życie pewnie zholowane do Polski gdzie może kontynuować kariere doświetlając wnętrza ( ͡°
@damian_co_dalej:

pokaż inne dostawczaki z tak wysoko światłami. Dajesz xD

dwa wystarczą? Citroen Jumper, Peugeot Boxer


zapomniał o Dodge Ram ProMaster ( ͡º ͜ʖ͡º)

A tak na poważnie to (roczniki przypadkowe, nie chce mi się sprawdzać od kiedy dokładnie produkowana jest dana generacja):

- Renault Master 2019
- Ford Transit 2015
- ewentualnie Mercedes Sprinter 2019

Mają mniej więcej na takiej samej wysokości umieszczone reflektory
badziebadla - @damiancodalej: 

 pokaż inne dostawczaki z tak wysoko światłami. Daje...

źródło: comment_1598529722vov97I0e9eDzamxo0C68GG.jpg

Pobierz