Wpis z mikrobloga

Witamy!
Dzień 7. Ptaszek zrobił się dość niesforny, całkiem sprytnie ucieka przed chwytem i zaczyna energicznie trzepotać skrzydełkami. Coraz trudniej zrobić mu zdjęcie. Podczas tego, które dodaję do wpisu narobił mi gnojek na rękę...
W każdym razie, nie gniewam się. Na śniadanie wjechał ser, na drugie ser + robaki, później znowu ser i pojenie w międzyczasie. Co ciekawe, to po wsadzeniu go do kółeczka (stąd taśma w której siedzi na filmie) jest jakiś bardziej spokojny. :) W komentarzach wspomniane wideo. Tak - nagrywałem w pionie z jakością pozostawiająca trochę do życzenia, ale to Czesiek potrzebował mojej uwagi, a nie komóra.
Najedzony, napojony i do pudełka.
Znów chyba mogę napisać, że ptak jest zadowolony. :)

#czesiekthekos #ptaki #zwierzaczki #zwierzeta #smiesznypiesek #pokazptaka
Pobierz Krzewka - Witamy!
Dzień 7. Ptaszek zrobił się dość niesforny, całkiem sprytnie uciek...
źródło: comment_1597482108Oo6V9GuLxzshtOW8bkMYr6.jpg
  • 36
@wilku88 Jadę chyba w poniedziałek. Tymczasem mam pytanie. Chciałbym zacząć podrzucać mu pod nóżki ziarna. Mogę? Co to może być? Jakieś kasze, np. drobna jaglana będzie OK?
@Krzewka: Na poczatek to w ogole wprowadzilbym je do diety i mielil.
Mozesz probowac uczyc go samodzielnego jedzenia. Pokazuj mu pokarm przed oczami i upuszczaj pod nogi. Tylko nie wiem czy nie za mlody na to.
@Krzewka: miałem przez ponad miesiąc Drozda Śpiewaka. Grubas pewnego dnia odleciał. Po 1,5 h 100 metrów od mojego domu gdy szedłem na kebsa co by smutek "zajeść" wylądował prawie pod nogami. Pokazał się. Poskikał na ogródek, ale już w towarzystwie. Od czasu do czasu później przylatywał w obstawie (nawet we 4 latali). Także i serce i oko się cieszyło:)
Pobierz Wilk86 - @Krzewka: miałem przez ponad miesiąc Drozda Śpiewaka. Grubas pewnego dnia od...
źródło: comment_1597498202af5iBybrb9uWHDFK5QFvKR.jpg