Wpis z mikrobloga

Tak jak na zdjęciu - pisze sobie ze swoją dziewczyną i napisałem jej ze ją kocham na co ona że jestem „slodki” Wiem ze to nie nic negatywnego ale myślałem że odpowie po prostu „ja też cie kocham” Czy kobiety tak czasami mówią? Bo nie wiem czy slusznie sie przejmuję. #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Pobierz soshiu - Tak jak na zdjęciu - pisze sobie ze swoją dziewczyną i napisałem jej ze ją k...
źródło: comment_1596106113rOWz1pIKPTgvHO9hk6VZu7.jpg
  • 148
@mindrape: Polecam psychologa, a poza tym z gówniarzami, którzy mają nie więcej niż 16 lat nie będę dyskutować, bo jeszcze wielu rzeczy nie rozumiecie, a ja nie mam obecnie siły, ani ochoty wam tłumaczyć jak wygląda miłość i związki ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@r5678: Byłam kiedyś w dwuletnim związku i się dusiłam strasznie, dość szybko przestałam go kochać :/ nie chciałabym tego powtarzać, może kiedyś się otworzę, a może nie :D Na razie mi nie brakuje drugiej osoby obok, więc nie narzekam :)
Lubię okazywać uczucia znajomym, rodzinie, mojemu pieskowi, ale po prostu chyba nie umiem w relacje romantyczne ¯\_(ツ)_/¯
@smacznyy
Po prostu mam inne doświadczenia i co za tym idzie inny pogląd na ten temat.
Patrząc z perspektywy czasu uważam, że idealizowałem kobiety i, że to był błąd.
Jeśli chodzi o mnie, to nie mam problemu z tym, że ktoś ma inne zdanie, ale uważam, że mam też prawo się z nim nie zgadzać.
Sam jeszcze rok temu miałem zupełnie inne podejście, jednak życie je nieco zweryfikowało.