Wpis z mikrobloga

Tak jak na zdjęciu - pisze sobie ze swoją dziewczyną i napisałem jej ze ją kocham na co ona że jestem „slodki” Wiem ze to nie nic negatywnego ale myślałem że odpowie po prostu „ja też cie kocham” Czy kobiety tak czasami mówią? Bo nie wiem czy slusznie sie przejmuję. #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
soshiu - Tak jak na zdjęciu - pisze sobie ze swoją dziewczyną i napisałem jej ze ją k...

źródło: comment_1596106113rOWz1pIKPTgvHO9hk6VZu7.jpg

Pobierz
  • 148
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@janeeyrie

mam nadzieję że pomogłam

Pewnie, w ocenieniu cię jako zgorzkniałej baby. Ja jak wpadnę w konkretny nastrój to nazywam mojego partnera słodziakiem, uroczniakiem, moim maleństwem, i całą resztą takich okropnych, cukierkowych określeń, o których siara trochę pisać publicznie ( ͡° ͜ʖ ͡°). To normalne w wielu związkach, jedni sobie czasem potiutają, drudzy są bardziej powściągliwi emocjonalnie i tego nie robią, koniec końców samo powiedzenie o partnerze,
  • Odpowiedz
Wreszcie jakiś głos rozsądku. Czytałam komentarze, i nie wierzylam w to, co czytam. "Jakby mi facet powiedział,że mnie potrzebuje, to bym się zdystansowała". "Nigdy nie mów kobiecie "kocham cię"". Czy tu się wypowiada banda osób z zaburzeniami emocjonalnymi i stylów przywiązania?


@Krynicka: bo niektóre laski lubią być szmacone
  • Odpowiedz