Wpis z mikrobloga

@bigger: BMW F10 miałem, awarie od klamek, po aktywny tempomat, samo otwieranie, kupa nieuzasadnionych, niewiadomego pochodzenia błędów. T R A G E D I A , Audi B9 mam, alarm, pre sense, cały czas coś... No mercedesa jeszcze nie miałem, ale pewnie tak samo. Peugeota tez miałem i był git. Fakt 407 ale ale byłem zadowolony. Dużo elektroniki nie miał, ale co miał to działało :)
@michu_bydgoszcz: No nie wiem. Mam 2 sztuki F10. O tych ktore mialem na handel nie wspominam. Auto ma troche ponad 3 lata i 200k przbiegu. ZADNEJ awarii. Wczoraj odebralem z aso i generalnie jedyne co mechanicznie by ttrzeba zrobic to poci sie uszczelniacz tylnego walu. Mowimy o aucie eksploatowanym bardzo intensywnie, nie dbanym i sluzacym do pracy. ~50kkm na rok.

Pugow 407 i 508 mialem sporo. I o ile mechanicznie byly
Auto przyjemne w jeździe, mam wersję kombi. Cenniki na stronie internetowej są zawsze zawyżone więc mówienie że auto jest za drogie jest trochę upośledzone. Mój kosztował niewiele ponad 100k a jest grubo wyposażony. Warto popatrzeć chociaż na OtoMoto żeby zobaczyć realną cenę auta. Z minusów to zbrodnią jest dramatyczna jakość kamery cofania, widoczność do tyłu (ale to cena designu)