Wpis z mikrobloga

Trzeba mieć nayebane we łbach, by nagle pisać dobrze o Tusku, tylko dlatego, że pisoory tną w chooya. Ile wy macie lat, że nie pamiętacie co PO odwalała?! Nie, nie chodzi o ośmiorniczki tylko całą listę afer. Tylko cymbały nie rozumieją, że polityka to goovno, niezależnie z jakiej opcji. Jeśli zakiast PiSu ma być Tusk i kego banda, to ja pierd... taką zmianę. Więlszość ludzi wam nigdy nie pójdzie na te wasze marsze, bo tam widzą mordy dla których musieli pracować po 5zł/h. PiS zrobi 800+, da 13 i 14 emeryturę i będzie dalej doopa, by wy chcecie Tuska.
#takaprawda #polityka
  • 141
@ulan_mazowiecki: Niestety, dawno to juz mowili madrzy ludzie ze idziemy w PL w strone systemu dwupartyjnego. Mnie tez dziwi narodowa amnezja ale co zrobisz? Wszystko niestety polega na wybieraniu mniejszego zla, teraz wygra PO a za pare lat znowu PIS bo PO zacznie cos odwalac. A nikt, kto wybory chce wygrac z 500+ itp nie zrezygnuje bo to jest najwiekszy elektroat. Kto ma troche oleju w glowie i tak #!$%@? za
@ulan_mazowiecki: najbardziej mnie rozbawiło jak rudy mówił, że ich wsadzi do więzienia xDD jak w tym kraju żadnen polityk nie odpowie za przekręty bo to oznaczałoby dla nich niebezpieczny precedens ( ͡° ͜ʖ ͡°) najgorsze jest to, że w Polsce na ten moment nie ma lepszego wyboru niż Tusk przez to, że pis wprowadza autorytaryzm a nikt inny realnie nie ma szans wygrać
@ulan_mazowiecki: Ty to serio piszesz?? Naprawdę pytam.

13,50 zł/h to symbol bogactwa, tak? No i oczywiście 2 dodatkowe emeryturki z cudzej kasy? Ja bym się czuł jak huba na drzewie i zwykły pasożyt, a nie jeszcze ktoś cieszy michę z pieniędzy, które populiści komuś z kieszeni zaje*ali żeby oddać je mnie.

Przy takich cenach i inflacji jak teraz, za to 13,50zł teść kupi pewnie tyle samo co wtedy za tamto 5zł.
Za PO mój teść zarabiał 5 zł/h dorabiając w ochronie do emerytury. Dziś ma 13,50 oraz 13 i 14 emeryturę.


@ulan_mazowiecki: Zawszę w takich przypadkach pytam się ludzi ile zarabiali za pierwszej kadencji PIS :D

Przecież tylko kompletny idiota nie zauważy, że od '89 roku ciągle pniemy się do góry z zarobkami i to normalne że 13 lat temu zarabialiśmy dużo mniej, różnica była taka, że za PO wzrost był minimalnie
@ulan_mazowiecki: spoko, masz racje. Jednak poza samymi faktami które przedstawiłeś, jakie rozwiązanie proponujesz ? Bo to, że jest problem każdy widzi kolumny okiem. Kto realnie ma szanse wygrać z pisem ? Nie ma dobrego wyboru. Tusk jest najmniejszym złem jeszcze w tym wszystkim, może jeszcze PSL. Jednak z tych 2 to ten pierwszy ma jakikolwiek szanse wygrać.. i tym się teraz ludzie kierują, niczym innym.