Wpis z mikrobloga

@MechanicznaTW: Będzie miło, sam pracuję w Niemczech, miałem jakieś obawy przed wyjazdem, rozwiały się pierwszego dnia pobytu. I tak mija leniwie 6 lat, byłem w różnych częściach tego kraju, wszędzie jest spoko, czy miasto czy wiocha, ogarniesz jakieś palenie, pracę, mieszkanie czy co Ci tam trzeba.
  • Odpowiedz
po co zabierasz ze sobą rzeczy, które w Germanii są lepsze?


@TatoAktywny: Pieczywo na pewno nie jest lepsze, cola, ryż, mleko są takie same, Duplo może być lepsze ale niekoniecznie, paprykarzu pewnie nie mają, dressing/sos na bazie oleju bym #!$%@?ł, co tam jest pod Duplo to nie wiem, jajka są takie same. W dodatku to wszystko jest w Polsce tańsze.

Innymi słowy - o #!$%@? tobie chodzi ziomeczq xD
  • Odpowiedz
@MechanicznaTW: chwilowy projekt czy na dłużej?

Też już załatwiam ostatnie sprawy i w przyszłym miesiącu jadę na projekt do Bawarii, w końcu jakieś Ojro wpadnie!

( ͡° ͜ʖ ͡° ) € € €

Szerokości Miras!
  • Odpowiedz
@Samol94: @wykopiwniczanin: Moj #!$%@? ulubiony mit powtarzany w kolko przez 99% ludzi. Panie bo chleb poza Polska to gowno. Jak idziecie do Aldiego czy innego gowno sklepu to dostaniecie #!$%@? chleb. Nie ma najmniejszego problemu zeby kupic bardzo dobry chleb w UK i stawiam, ze kupno bardzo dobrego chleba w Niemczech rowniez nie stanowi problemu dla kogos kto ma wiecej niz 30IQ i potrafi zrozumiec koncept, ze najtansze gowno z
  • Odpowiedz