Wpis z mikrobloga

  • 6
@Pietal troche #!$%@?, w zadnym lokalnym sklepiku nie dostaniesz świeżego chleba, i mowie to jako osoba ktora mieszkala w roznych czesciach UK. Z kolei wypieki z polskich piekarn dojezdzaja do polskich sklepów 2-3 razy w tygodniu i da sie wtedy zlapac dobry chleb. Co do morissona i asdy to przyzwoite chleby zaczybaja sie od 1,50, ale nadal nie umywaja sie do pieczywa polskiego czy francuskiego. Chyba ze chleb z Lidla, ktory akurat
  • Odpowiedz
Tylko ludzie zrozumcie, że jak jedziesz do Niemiec czy Holandii, to trzeba mieć jedzenie żeby przeżyć do pierwszej wypłaty xd


@dawid-adamsky: jprdl jedzenie jest tańsze niż u nas bo jest niższy podatek i przy wielu rzecxach odchodzi koszt jaki sobie licza za import do Polski
  • Odpowiedz
@ddes: To nie wiem gdzie mieszkasz, ze nie bylo absolutnie zadnej piekarni w poblizu. Lokalny sklepik to rozumiem masz na mysli ciapatego na rogu, ktory jedyny hajs robi na lewych szlugach i browarze?

Pieczywo z marketu, jest pieczywem z marketu, slabej jakosci masowka ale pieprzenie, ze nie da sie dostac dobrego chleba w UK to bujda. Mieszkam w miasteczku ponizej 25k mieszkancow wedlug wikipedii i mam #!$%@? 2 piekarnie z bardzo
  • Odpowiedz
@ddes: To wspolczuje w takim razie albo musisz lepiej poszukac. Nie chce mi sie wierzyc, ze zadnej piekarni w 75tysiecznym miescie nie ma, a jezeli nie ma to masz pomysl na biznes ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@darjahn: W sensie sugerujesz że nie może kupić świeżego mleka na miejscu?


Nie... w sensie ty sugerujesz, że on po przeprowadzce to innego kraju pierwsze co poleci po mleko ()
  • Odpowiedz
  • 0
@Pietal mam piekarnie ale takie specjalizujace sie raczej w ciastach, tortach etc, dostaniesz tam co najwyzej gumowego tigera :((
  • Odpowiedz