Wpis z mikrobloga

Elo. Kłócę się z gościem w pociągu, który trzyma swoje stopy w skarpetach na moim miejscu i nie chce ich zdjąć. Tłumaczę mu, ściągam je siłą, a on nic. Kładzie je z powrotem. I to jeszcze swoim dzieciom pokazuje takie zachowanie. Do tego siedzi nie na swoim miejscu, bo powiedział o tym. I jaki wkurzony, że ja przesiadłem jego córkę z mojego zarezerwowanego miejsca xD Pyta się mnie czy mam zamiar cały wagon przesiedlić xD A ja go się pytam czy zna w ogóle regulamin i on na to, że nie. Założył słuchawki i wyrąbane xD gościu około 40 lat.

Zgłosiłem go do kierownika pociągu, a on do niego, że otrzymał informacje o tym, iż w skarpetach można kłaść nogi na siedzenie pasażera z naprzeciwka. Kierownik się go zapytał czy on jest nienormalny xD I po tym je zdjął. No a o braku maseczki już nie wspomnę.

#zalesie #pkp #kolej #pociagi
klocus - Elo. Kłócę się z gościem w pociągu, który trzyma swoje stopy w skarpetach na...

źródło: comment_1594977974uJ9wq8HXeAv2ACiAqP0X3M.jpg

Pobierz
  • 81
via Wykop Mobilny (Android)
  • 867
@klocus: jazda pociągami w tym obranym kraju to jakieś nieporozumienie.
Nienawidzę przedziałów i mentalności ludzi. Każdy się pcha gdzie może, nie szanuje rezerwacji innych. Trzeba się kłócić i #!$%@? z patusami. Dobrze że ta pandemia wymusila rezerwacje to chociaż jest mniej teog gówna, ale wcześniej jazda pociągami w tym kraju to było jak transport bydła
@ramirezvaca: Tacy ludzie jak ty i ten skarpetkowy Janusz są jedną z przyczyn, dlaczego ten kraj jest taki a nie inny.

Współegzystowanie w społeczeństwie działa na tej zasadzie że ma się minimum szacunku dla innych oraz dla zasad które są ogólnie przyjęte. Maska to bezpieczeństwo zdrowotne w tych czasach, nie zachowywanie się jak buc to po prostu jakieś minimum kultury.

I jeśli myślisz że kierownik nie zadzwoni albo nie przyjdzie ochrona
@dingidongi: idź pobiegać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nikt mnie nie wywali, naprawdę wychowałeś się w rodzinie strażników więziennych, każdego karać za byle co ?

@stassma: czy ja piszę o rozwiązaniach siłowych ? Maseczka nie jest obowiązkowa, jest wskazana (chyba dużo już podpowiedziałem)