Wpis z mikrobloga

Elo. Kłócę się z gościem w pociągu, który trzyma swoje stopy w skarpetach na moim miejscu i nie chce ich zdjąć. Tłumaczę mu, ściągam je siłą, a on nic. Kładzie je z powrotem. I to jeszcze swoim dzieciom pokazuje takie zachowanie. Do tego siedzi nie na swoim miejscu, bo powiedział o tym. I jaki wkurzony, że ja przesiadłem jego córkę z mojego zarezerwowanego miejsca xD Pyta się mnie czy mam zamiar cały wagon przesiedlić xD A ja go się pytam czy zna w ogóle regulamin i on na to, że nie. Założył słuchawki i wyrąbane xD gościu około 40 lat.

Zgłosiłem go do kierownika pociągu, a on do niego, że otrzymał informacje o tym, iż w skarpetach można kłaść nogi na siedzenie pasażera z naprzeciwka. Kierownik się go zapytał czy on jest nienormalny xD I po tym je zdjął. No a o braku maseczki już nie wspomnę.

#zalesie #pkp #kolej #pociagi
klocus - Elo. Kłócę się z gościem w pociągu, który trzyma swoje stopy w skarpetach na...

źródło: comment_1594977974uJ9wq8HXeAv2ACiAqP0X3M.jpg

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
@dingidongi: lubię dyskutować z osobami od zakazów, sprawia mi to wielką frajdę, wszelcy "zakazywacze", prędzej czy później dochodzą do argumentów siłowych, a wystarczyło tylko uważnie przeczytać jak skonstruował wytyczne nasz rząd czy tam minister. XD
  • Odpowiedz
@klocus: "powinien mieć" a nie "musi", patrz dalej rozporządzenie. Jak wyżej po kilku droczących się postach i groźbie użycia siły wobec mojej osoby ( ͡° ͜ʖ ͡°) sprawa się wyjaśniła XD

btw: trochę się boje jeździć teraz w Polsce pociągami, więc jutro śmigam bułgarskim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ramirezvaca: Siłowe, bo ktoś ma się godzić z narażaniem swojego zdrowia bo jakiś buc nie chce dostosować się do zasad. Niesamowita argumentacja. Ja za to uwielbiam dyskutować z ludźmi którzy nie mają zdrowego rozsądku bo zawsze się wpierdzielają w takie właśnie smaczki jak napisał klocus.

Jeszcze jest słowo 'obowiązek'.
  • Odpowiedz
@ramirezvaca: a słowo nakaz rozumiesz? >W pociągach PKP IC obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki, przyłbicy albo kasku ochronnego, zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemiiz dnia 29 maja 2020 r. (Dz. U. z 2020 r. poz. 964).
  • Odpowiedz