Wpis z mikrobloga

Elo. Kłócę się z gościem w pociągu, który trzyma swoje stopy w skarpetach na moim miejscu i nie chce ich zdjąć. Tłumaczę mu, ściągam je siłą, a on nic. Kładzie je z powrotem. I to jeszcze swoim dzieciom pokazuje takie zachowanie. Do tego siedzi nie na swoim miejscu, bo powiedział o tym. I jaki wkurzony, że ja przesiadłem jego córkę z mojego zarezerwowanego miejsca xD Pyta się mnie czy mam zamiar cały wagon przesiedlić xD A ja go się pytam czy zna w ogóle regulamin i on na to, że nie. Założył słuchawki i wyrąbane xD gościu około 40 lat.

Zgłosiłem go do kierownika pociągu, a on do niego, że otrzymał informacje o tym, iż w skarpetach można kłaść nogi na siedzenie pasażera z naprzeciwka. Kierownik się go zapytał czy on jest nienormalny xD I po tym je zdjął. No a o braku maseczki już nie wspomnę.

#zalesie #pkp #kolej #pociagi
klocus - Elo. Kłócę się z gościem w pociągu, który trzyma swoje stopy w skarpetach na...

źródło: comment_1594977974uJ9wq8HXeAv2ACiAqP0X3M.jpg

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
@ramirezvaca: Pomyślałeś polski śmieciu że ktoś może być w grupie zagrożonej? Żeby znacznie zminimalizować ryzyko wystarczy po prostu zakryć ryj, ale to oczywiście przerasta polaczka, wielkiego pana #!$%@?ącego za mniej niż tysiąc euro miesięcznie.
  • Odpowiedz
@JakTamCoTam: ja dzisiaj jechałam pociągiem i było spoko... No może poza tym, że typ na przeciwko na 90% robił mi zdjecia( ͡° ʖ̯ ͡°) A żeby nie było, nie trzymałam stóp na jego siedzeniu, ani nic innego #!$%@? nie robiłam. Jakie to jest irytujące, że niektórym się wydaje, że skoro coś widzą to równie dobrze mogą zrobić temu zdjęcie :/ sama popełniam takie błędy, ale chyba
  • Odpowiedz
@JakTamCoTam: Generalnie zrobiłem w życiu z tysiąc kursów w PKP na różnych trasach. Zdarzyło mi się z dziesięć razy, jak ktoś nie umiał uszanować tego że miejsce jest moje. Co zabawne, największy problem miał anglojęzyczny murzyn, ale powiedziałem co myślę i ustąpił. Kiedyś jeszcze cyganki wlazły do przedziału, to nagle ludziom przestało się chcieć wychodzić do toalety xD
  • Odpowiedz
@JakTamCoTam: Patologia to zawsze była. Sztuką jest unikać i nie wdawać się w dziwne sytuacje ( ͡° ͜ʖ ͡°) zabawne że w IC, a nie w TLK. Jak masz powyżej 24 czy nie pamiętam ilu lat, to i tak nie ma zniżek prawie... Lepiej dopłacić do pierwszej klasy.
  • Odpowiedz
@JakTamCoTam: Ale z patologią było czasem fajnie, po prostu trzeba do nich przyjaźnie podejść. Jak koleś poleciał po wódkę na stacji i później częstował, to walnąłem z nim z cztery kliny. Około trzech godzin później miałem rozmowę o pracę xD Pracę dostałem, ale była #!$%@? jak nieszczęście i już mnie tam dawno nie ma.
  • Odpowiedz