Wpis z mikrobloga

Pozywam PKP PLK S.A. w związku z nocnym hałasem pociągów. Plusujących ten wpis zawołam jak dojdzie do rozprawy, jak się rozstrzygnie.

W skrócie przekroczone są normy hałasu nocnego dla zabudowy wielorodzinnej. Walczyłem o instalacje ekranów akustycznych, przeniesienia pociągów towarowych na porę dzienną itp. Po wielu nieudanych próbach negocjacji postanowiłem wziąć byka za rogi napisać pozew. I zobaczymy...

#pozew #kolej #halas #oswiadczenie
xdrcftvgy - Pozywam PKP PLK S.A. w związku z nocnym hałasem pociągów. Plusujących ten...

źródło: comment_1593791768kWhsWGmvSz4SC7idWM1oX2.jpg

Pobierz
  • 196
@bartiprog, @Losowylogin1234: w rzeszowie to jeszcze nigdy w życiu nie widziałem towarowego jadącego nocą
niestety bo przy torach są dosłownie cztery domy na krzyż przy jednej ulicy w całym mieście a towarowe jadące 20 km/h każdy #!$%@? przejazd kolejowy na 10-15 minut tworząc monstrualne korki
@xdrcftvgy: Zdajesz sobie sprawę że jesteś tym typem człowieka, co najpierw kupuje dom/mieszkanie koło drogi/torów/lotniska/strzelnicy/toru wyścigowego/wysypiska a potem jest zdziwiony swoim sąsiedztwem?

Na ile paragrafów byś się nie powołał, nic nie zmienia nic faktu, że jesteś to Ty jesteś tym uciążliwym sąsiadem a nie kolej, a żądanie przeniesienia pociągów towarowych na porę dzienną to już absurd xD