Wpis z mikrobloga

Pozywam PKP PLK S.A. w związku z nocnym hałasem pociągów. Plusujących ten wpis zawołam jak dojdzie do rozprawy, jak się rozstrzygnie.

W skrócie przekroczone są normy hałasu nocnego dla zabudowy wielorodzinnej. Walczyłem o instalacje ekranów akustycznych, przeniesienia pociągów towarowych na porę dzienną itp. Po wielu nieudanych próbach negocjacji postanowiłem wziąć byka za rogi napisać pozew. I zobaczymy...

#pozew #kolej #halas #oswiadczenie
xdrcftvgy - Pozywam PKP PLK S.A. w związku z nocnym hałasem pociągów. Plusujących ten...

źródło: comment_1593791768kWhsWGmvSz4SC7idWM1oX2.jpg

Pobierz
  • 196
  • Odpowiedz
Niedawno zmienili przepisy apropo nadawania sygnałów przez maszynistów przy przejazdach strzeżonych mimo to trąbią.


@xdrcftvgy: lubię takich ekspertów. Na te chwilę niewiele się zmieniło i maszyniści nadal będą trąbić. Również przed przejazdami 'strzeżonymi'.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mithrindil:
Sierpień 2020 złożony pozew
Październik 2020 pismo z sądu że wysłali pozew
Styczeń 2021 odpowiedź na pozew kolei
Luty 2021 moje pismo przygotowawcze z wnioskiem dowodowym w postaci biegłego.

#wolnesady XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mithrindil: nic się w tej kwestii nie zmieniło. Przebudowują trasę (rail baltica) ale zanim dojdzie do mojej miejscowości i postawia ekrany to jeszcze ze dwa lata.

Na pewno dam znac jak się sprawa rozwiąże. Myślę że pierwsza rozprawa na jesień. Oby.
  • Odpowiedz
@ak44: a dlaczego chce Pan trąbić bez potrzeby koło domów? tak przez złośliwość? Poruszony został ciekawy temat zakłócania ciszy przez trąbiące pociągi . czasem tak ze złośliwości .
  • Odpowiedz