Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie mogę przeboleć tego, że dziewczyna , która jest u nas w pracy sekretarką ma swoje mieszkanie w praktycznie samym centrum miasta bo babci (koleżanka przekazała info innej koleżance) a ja kończąc tudny kierunek studiów i wykonując odpowedzialna pracę na wyższym stanowisku nigdy nie będę mógł sobie pozwolić na takie mieszkanie no chyba że z wysokim kredytem do końca zycia :(((. Dlaczego życie jest takie niesprawiedliwe? Dlaczego ja, zapierdzielający, wkuwający trudny materiał na studiach, robiący na róznych stażach prawie że za darmo, wkładający w swoją karierę zawodową dużo czasu i wysiłku mam brać kredyt na mieszkanie a inni dostają coś za darmo??? Prawie codziennie jak patrzeę na tą dziewczynę to czuje złość i jakąś taką niemoc i niesprawiedliwość :(. Tak, piecze mnie potwornie dupa z tego powodu ale jak ma mnie nie piec?

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #zalesie #mieszkanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5efc825a15d9fcf7250f01df
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Wesprzyj projekt

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 170
@AnonimoweMirkoWyznania: ja zawsze powtarzam i mam taką swoją teorię, że jeśli zazdrościmy komuś czegoś, a zazwyczaj czegoś nieosiągalnego dla nas to zazdrośćmy również złe wydarzenia/rzeczy/cechy tej osoby. Czy przyjąłbyś jej życie i to mieszkanie jeśli okazałoby sie, że ta dziewczyna ma jakąś chorobę, albo wiele cierpiała z różnych powodów? To, że ktoś ma coś fajnego nie oznacza, że całe życie ma fajne.
@AnonimoweMirkoWyznania: xDDD wyobraź sobie, że przed Tobą stoi ściana, a po drugiej stronie jest ta dziewczyna. Chcesz ją przewrócić (ścianę, nie dziewczynę xD) i dostać się na drugą stronę. Możesz pchać, pchać i pchać i się spocić przy tym jak świnia, a ścianą i tak nie drgnie. I widzisz, tu jest sedno sprawy. Możesz chodzić nawet na kolanach na te bezpłatne staże, ale jeżeli Twoim celem jest mieszkanie, a nie jest
NaćpanaProgramistka: Jak już to powinienes czuc złość w kirnku twich starych, ze nie chcialo im sie ogarniac zycia tylko woleli przewegetowac zycie jak typowe r0bactwo przez co ty teraz musisz sie kredytowac do smierci. Majatek buduje sie pokoleniami tylko no widzisz jak nie zaczeli twoi dziadkowie ani rodice to musisz zaczac ty inczej twoje dzieci za dziesiat lat beda tak samo plakac na wykopie jak ty

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: Dziwię się, że ludzie uważają to za bait. Tak samo wymienianie, jakich to ja nie mam problemów. Oczywiście, że są ludzie, którzy mają gorzej. Ale każdy ma inne priorytety, nie dla każdego to samo będzie tragedią.
Mi też jest smutno, że niektórzy mają mieszkania po rodzicach, a ja nie mam (a najgorsze, że mogłam mieć, tylko moja mama postąpiła w niezrozumiały dla wszystkich sposób, i dlatego nie mam i nie
@AnonimoweMirkoWyznania życie jest niesprawiedliwe. W moim środowisku większość znajomych dostała jakąś ziemię, nieruchomość, albo chociaż hajs na wkład własny. Ja odziedzicze przysłowiową puszkę gwoździ. Czy mnie to boli? Trochę. Czy ma to jakieś plusy? Oczywiście. #!$%@?ę pod koniec tego roku z kraju i nic nie będzie mnie tutaj trzymać. Już załatwiłem niemal wszystkie sprawy które powinienem był załatwić. Jestem jedną nogą w kolejnym rozdziale mojego życia. Miejmy nadzieję, że będzie lepszy niż