Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie mogę przeboleć tego, że dziewczyna , która jest u nas w pracy sekretarką ma swoje mieszkanie w praktycznie samym centrum miasta bo babci (koleżanka przekazała info innej koleżance) a ja kończąc tudny kierunek studiów i wykonując odpowedzialna pracę na wyższym stanowisku nigdy nie będę mógł sobie pozwolić na takie mieszkanie no chyba że z wysokim kredytem do końca zycia :(((. Dlaczego życie jest takie niesprawiedliwe? Dlaczego ja, zapierdzielający, wkuwający trudny materiał na studiach, robiący na róznych stażach prawie że za darmo, wkładający w swoją karierę zawodową dużo czasu i wysiłku mam brać kredyt na mieszkanie a inni dostają coś za darmo??? Prawie codziennie jak patrzeę na tą dziewczynę to czuje złość i jakąś taką niemoc i niesprawiedliwość :(. Tak, piecze mnie potwornie dupa z tego powodu ale jak ma mnie nie piec?

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #zalesie #mieszkanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5efc825a15d9fcf7250f01df
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Wesprzyj projekt

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 170
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania pomyśl sobie tak - czy to jej mieszkanie ma jakikolwiek wpływ na Twoje życie? Czy jeśli by je straciła, np. w pożarze albo odwrotnie - gdyby dostała kolejne trzy, to czy to jakoś zmieni twoja sytuację? Ano nie. Wiec nie ma co boldupic
  • Odpowiedz
  • 1439
@AnonimoweMirkoWyznania Jprd nie bądź zawistny i nie patrz w portfel innym.
Po pierwsze to, że się ciężko uczyłeś nie oznacza, że Ci się coś należy - nie wiem skąd to przekonanie. Życie jest jakie jest. Jeden dostaje mieszkanie w spadku a drugi wygrywa w totka, a trzeci w spadku dostaje choroby genetyczne. Nie mamy na to wpływu.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: możesz podziękować swoim rodzicom albo dziadkom, bo to oni w przeciwieństwie do przodków twojej koleżanki z pracy nie zapewnili ci odpowiedniego startu. #!$%@? to może twoje dzieci/wnuki będą w takiej sytuacji jak jest ona.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: pracuj ciężko,żeby twoim dzieciom było potem łatwiej. Ja też dostałam sporo od rodziców, ale wiem ile ich to wyrzeczeń kosztowało. Nie jeździliśmy nigdy na zagraniczne wakacje ani nie opływaliśmy w luksusy. Ja moim dzieciom też zostawie swój majątek, który sukcesywnie powiększam.
  • Odpowiedz
Nie mogę przeboleć tego, że dziewczyna , która jest u nas w pracy sekretarką ma swoje mieszkanie w praktycznie samym centrum miasta bo babci

a ja kończąc tudny kierunek studiów i wykonując odpowedzialna pracę na wyższym stanowisku nigdy nie będę mógł sobie pozwolić na takie mieszkanie


@AnonimoweMirkoWyznania: to nie ma znaczenia bo z takim podejsciem by Ci sie to i tak nie udalo. Nawet gdybys odziedziczyl takie mieszkanie to i tak
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale za to ta koleżanka prawdopodobnie nie ogarnęłaby poziomu Twoich studiów. Masz pracę na wysokim stanowisku i jak jesteś w tym dobry to jesteś nie do ruszenia a sekretarkę można zmienić w 2 tygodnie. Mam tu na myśli, że spełniasz potrzebę autorealizacji.
Swoją drogą jak masz pracę na wysokim stanowosku to pewnie dużo zarabiasz? Jak tak to rata kredytu nie powinna być dla Ciebie wielkim obciążeniem.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Wiesz co, dwa lata temu borykałam się z niedowładem nóg, nie mogłam także sama oddawać moczu tylko za pomocą cewnika. Przerwałam studia bo okazało się, że jestem ciężko chora i przez dwa lata moim życiem był tylko szpital, operacje i dom.
Miałam guza mózgu i guzy w kręgosłupie, oraz brzuchu. Nigdy nie będę mieć takich możliwości jak Ty. Obecnie jestem na rencie. Przeszłam w życiu piekło i codzinnie borykam się
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: też jestem po ciężkich studiach i mam odpowiedzialną pracę. I mimo wszystko przy pracy na etacie tak jak teraz nie jestem w stanie kupić mieszkania nie wiążąc się przy tym z bankiem na 30 lat. Kilka miesięcy temu założyłam firmę a wczoraj się zwolniłam aby się na niej skupić. I w końcu zarabiać poważne pieniążki. Skoro jesteś taki super wykształcony i masz wiedzę i doświadczenie to polecam ogarnąć jakiś biznes
  • Odpowiedz