Wpis z mikrobloga

Byłem na wczasach w górach w pensjonacie, był tam pies właścicieli - w klatce, z której przez 3 dni pobytu nie wyszedł, robił pod siebie, caly mokry, buda malutka i bez dachu (zero jakiegoś koca, nic), siedzial tam przez 3 #!$%@? dni w deszczu, rozumiecie to? Ma smutek w oczach, jakby mogl to by #!$%@? popelnil samobojstwo, no ale nie moze. Obiecalem sobie, ze gdzies to zglosze po powrocie, do wlascicieli sie nie spinalem, nie widzialem sensu takiej gadki i nie chce byc kojarzony, mają moje dane itp. Nie znam sie na prawach zwierzat itp ale czy to jest legalne? czy toz moze im cos zrobic? moga dostac jakas kare? Jeśli ktoś kto się zna stwierdzi, że to faktycznie przesada, to może jakieś znalezisko? #pies #zwierzeta #psy #koty
Jamniki2 - Byłem na wczasach w górach w pensjonacie, był tam pies właścicieli - w kla...

źródło: comment_1592912186pFqPejoXUqLNkfNpj1yWgs.jpg

Pobierz
  • 210
@Jamniki2: Kiepsko, dobrze że zainteresowałeś się tematem, ale wyobraź sobie że do tej pory istnieją na wsiach miejsca, gdzie małe psy są wiązane łańcuchami cięższymi od nich a o długości większej niż 2 metry mogą pomarzyć...
@Jamniki2: ja bym raczej ich tak w internecie zareklamowała, z inspekcji tozu pewnie się wyłgają bo kojec ma odpowiednie rozmiary itd. ale jak zaczną przeważać na ich stronie negatywne opinie co do psa to może coś z tym zrobią. Co do samego kojca - nie wszysykie psy nadaja się do tego żeby biegały sobie wolno wśród obcych ludzi ale niewyprowadzanie go z niego to już imo gruba przesada. Nie jest to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jamniki2: bestialstwo, powinien go uśpić i tyle. Ogólnie niechciane zwierzęta powinno się usypiać, a nie że weterynarz robi problemy. Nieludzkie prawo po prostu funkcjonuje.