Wpis z mikrobloga

Byłem na wczasach w górach w pensjonacie, był tam pies właścicieli - w klatce, z której przez 3 dni pobytu nie wyszedł, robił pod siebie, caly mokry, buda malutka i bez dachu (zero jakiegoś koca, nic), siedzial tam przez 3 #!$%@? dni w deszczu, rozumiecie to? Ma smutek w oczach, jakby mogl to by #!$%@? popelnil samobojstwo, no ale nie moze. Obiecalem sobie, ze gdzies to zglosze po powrocie, do wlascicieli sie nie spinalem, nie widzialem sensu takiej gadki i nie chce byc kojarzony, mają moje dane itp. Nie znam sie na prawach zwierzat itp ale czy to jest legalne? czy toz moze im cos zrobic? moga dostac jakas kare? Jeśli ktoś kto się zna stwierdzi, że to faktycznie przesada, to może jakieś znalezisko? #pies #zwierzeta #psy #koty
Jamniki2 - Byłem na wczasach w górach w pensjonacie, był tam pies właścicieli - w kla...

źródło: comment_1592912186pFqPejoXUqLNkfNpj1yWgs.jpg

Pobierz
  • 210
  • Odpowiedz
  • 193
@Jamniki2 jak można tak potraktować blabladorka. Przecież to rodzinny, towarzyski pies, który najlepiej czuje się wśród obecności ludzi :( po co w ogóle ludziom psy, skoro trzymają je w takich warunkach??
  • Odpowiedz
@gastxxx: Nie mam zamiaru moralizować, ale chciałbym jednak zaznaczyć, że nie znasz definicji pojęcia, którego używasz. Proszę zatem najpierw dowiedzieć się, co słowo "bambinizm" oznacza, a później używać go w odpowiednim kontekście. Nie przyczyniajmy się do postępującej idiokracji. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@skrajnaa: Ot ku chwale ignorancji. Przeświadczenie o własnej inteligencji połączone z powierzchowną wiedzą i kilkoma ciekawostkami wystepuje wszędzie i wszędzie jest tak samo żałosne jak i komiczne.
  • Odpowiedz
@Jamniki2: ja bym tego nie ruszał... Nie ma jakiegoś dramatu... Mój pies ma budę ale jak w zimę napada śniegu to sobie leży na śniegu. Tak samo tutaj może się schować do budy ale z jakiegoś znanego tylko mu powodu sobie stoi na deszczu. Może trzeba tam podjechać i go wepchać do tej budy ?
  • Odpowiedz