Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 26 lat i nigdy nie miałem dziewczyny, nie całowałem się i oczywiście nie uprawiałem seksu.
Moja samoocena jest przez to na dnie, chce mi się płakać, nie mogę się pogodzić z myślą, że przegrałem całe życie i nigdy nie odzyskam tych wszystkich zmarnowanych lat, cokolwiek bym nie zrobił. Dobija mnie, jak inni ludzie wokół opowiadają o swoich poprzednich związkach, co razem przeżyli ze swoimi byłymi, jak się poznawali, uprawiali seks, jak ich związki zaczynały się i kończyły. Jestem załamany, że straciłem cały ten etap życia i umrę jako osoba, która przez cały okres szkół, liceum, studiów i młodości tego nie przeżyła i nie ma tych doświadczeń ani wspomnień. Nie umiem sobie z tym poradzić, ta bezsilność mnie zżera, mam myśli samobójcze.
Pewnie mi powiecie "związek w liceum i pierwszy seks w domu dziewczyny jak jej rodziców nie ma to wcale nie jest takie nie wiadomo co" - łatwo tak mówić komuś kto to przeżył i nie ma takich kompleksów.

#depresja #samotnosc #smutek #tfwnogf #przegryw #stulejacontent #feels #rozpacz #gorzkiezale #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ef124530db94d7506cddd12
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[........................................] 0% (0zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 84
@AnonimoweMirkoWyznania: Najważniejsze moim zdaniem to nie przywiązywać do czegoś wagi w takim stopniu by to sprawiało nam ból. Człowiek na prawdę potrzebuje mało do szczęścia i uważam, że z wieloma rzeczami warto poczekać aż po prostu przyjdą, a na pewno tak się stanie szybciej gdy będziemy cieszyć się życiem, pozytywne rzeczy dzieją się wtedy gdy sami jesteśmy pozytywni, a zadręczanie się tym czego nie mamy nas od tego odciąga.
@AnonimoweMirkoWyznania: zobacz na przykład, ilu ludzi tutaj zwróciło na Ciebie uwagę i chce Cię wesprzeć. To jest bardzo dobre. Nie zamierzam Ci mówić że inni mają gorzej, więc nie użalaj się. Chcę Ci powiedzieć, żebyś dostrzegł dobrą stronę swojej sytuacji. Nie wszyscy dostają to wsparcie. Wyrzucanie baitów, czy lekceważenie problemów młodych chłopaczków którzy nie radzą sobie ze sobą jest czymś naprawdę, niestety, normalnym
@Thachi: @zmyslaw:

czemu uwazasz ze to bait


Bo jest to chyba sto czterdziesty piaty wpis , pisany tym samym stylem, z tymi samymi narzekaniami, argumentami, w ten sposob co wszystkie inne wpisy. Autor nawet nie sili sie zeby zawrzec tutaj jakies elementy indywidualne ktore by go rozroznialy od wszystkich innych postow.

No i tego typu wyznania powinny byc raczej bardzo emocjonalne, gdyz dotykaja bardzo osobistej sfery zycia.
Tu nie czuc
no bo to grozi moralniakiem życia, tym bardziej wrażliwemu facetowi któremu brakuje bliskości drugiej osoby.


@swistecki: no jak ktoś jest #!$%@? drugim Werterem to może i tak, ale mamy rok 2020 i bycie romantykiem czy ogólnie wrażliwcem to jest coś co będzie powodowało kłopoty.

@AnonimoweMirkoWyznania: idź na divy, parę razy. Tylko jakieś dobre wybierz - ogarniesz, że wiele hałasu o nic z całym tym ruchaniem.
@swistecki odnoszę po prostu wrażenie, że prawictwo już go ciągnie w dół i z tym zasobem pewności siebie nie będzie potrafił znaleźć kogokolwiek w naturalnych warunkach, ponadto nawet jeśli, jak go laska zaprosi do łóżka to co, ma powiedzieć, że ma 26lat i nie wiem z czym to się je? Jedna wizyta życia mu nie zepsuje, nikt mu się z divą żenić nie karze, a wydaje mi się, że da mu to
@TestoDepot: dlaczego werterem? Bycie w emocjonalnym dole nie jest niczym nadzwyczajnym, szczególnie w dzisiejszych czasach gdzie ludzie są zupełnie pogubienie. Każdy potrzebuje bliskości, to jest naturalna potrzeba ludzka z którą nie można walczyć, z żadną nie można
@LadniePieknie: no ja jeśli miałem - w sumie to sytuacja jest wciąż aktualna XDDDDDD - wybierać między samotnością a dziwkami to wolałem samotność, w zasadzie tym bardziej im bardziej (nie wiem czy tak się mówi, możliwe że #!$%@?łem cos w tlumaczeniu pdk) potrzebowałem tej bliskości nieszczęsnej
@swistecki: po prostu jeżeli u kogoś taka nieszkodliwa rzecz (bo nikomu się krzywda nie dzieje) jak wizyta u prostytutki spowoduje moralniaka to mam wrażenie, że ta osoba to jakiś romantyk idealista XD. Może się mylę, ale tak mi się zdaje.
No tak, ludzie mają taka potrzebę, ale pytanie czy zależy mu bardziej na seksie czy na czymś głębszym bo jeśli na tym drugim to wiadomo, że u prostytutki tego nie dostanie.
@LadniePieknie: no ja wiem że mialbym w takiej sytuacji jebitny dysonans poznawczy polegajacy na tym, ze nie udaloby mi sie zrozumiec czy laska faktycznie podchodzi do mnie z jakas namiastka zrozumienia, czy jest po prostu w robocie i jestem jednym z dwudziestu gosci dziennie z ktorymi rozmawia - czy nie rozmawia - na takie tematy
@swistecki nikt nie oczekuję, że opowiesz jej historie życia, może wystarczy polezec i się po przytulać, a może właśnie seks jest tym czego potrzebujesz, nie będziesz wiedział dopóki nie spróbujesz.
A co do bliskosci:
Ja (aczkolwiek ja jestem niepoprawnie romantyczny ponoć ) że wszystkich rzeczy w związku które byłbym w stanie wymienić to po #!$%@? (6lat) najbardziej brakowało mi... Wspólnego spania. Zawsze kładłem się tak, że nawet jeśli nie byliśmy przytuleni z
@AnonimoweMirkoWyznania: musisz zacząć być sam ze sobą szczęśliwy, jak bedziesz to i kobiete znajdziesz, to tak nie działa ze jestes zdolowany przychodzi rozowa i jest cudnie pieknie nagle...

Czy to jest tak zle jak jest teraz? Ty przynajmniej nie masz dziecka i zobowiazan w wieku 22 lat jak niektorzy Twoi znajomi co sie chowali przed rodzicami jak pisales... czy to jest tak zle? Mozesz zmienic doslownie cale swoje zycie, od pracy
Mozesz zmienic doslownie cale swoje zycie, od pracy po wyglad fizyczny, ale to trzeba wylaczyc komputer


@sajmen: zgadzam się, z tym że z tym wyłączaniem komputera to nie do końca prawda, jakby chciał zostać programistą czy montażystą filmów ( ͡° ͜ʖ ͡°)