Wpis z mikrobloga

Tak się składa, że jestem dietetykiem (już niedługo magister), i od jakiegoś czasu zastanawiam się nad stworzeniem jakiegoś kontentu, fajnej, ciekawej serii na wykopie dotyczącej żywienia.
Mam do Was prośbę: napiszcie w komentarzach czego chcielibyście się dowiedzieć ode mnie, plusujcie najciekawsze pomysły innych, a ja pierwszy wpis stworzę za 2 tygodnie, od razu po sesji na studiach! :D

#dietetyk #dieta #odchudzanie #jedzzwykopem #wiedza
  • 239
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@The-Unforgiven:
Założyłem że właśnie o dzbankach z filtrem "piszą wykopki" i że o to pytasz. No bo o co pytasz?
Tak czy inaczej, woda filtrowana to nie jest woda destylowana. Może być, zazwyczaj nie jest.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dres_girl: zapotrzebowanie kaloryczne dla faceta i kobietki w zależności od trybu pracy siedząca/średnio ruchliwa/ dużo ruchliwa (czy jakoś tak). Ile minimum powinien jest dorosły facet? Bo ja jestem na diecie co mam poniżej 1700kcal i trochę wydaje mi się mało. Niby na odchudzanie, ale to chyba ciut za mało, szczególnie, że ćwiczę 3 razy w tygodniu po ~30min. Jak coś jeszcze wymyślę to dopisze. Elo
  • Odpowiedz
@dres_girl: Ja bym chętnie usłyszał o alternatywach dla tradycyjnego jedzenia typu Huel, Plenny itp. Czyli jak racjonalnie odżywiać się z użyciem tego typu wynalazków, analiza składu itd. Dla mnie jako osoby dość zabieganej nie mającej czasu na gotowanie lecz z drugiej strony szczupłej i pragnącej nabrać masy jest to fajna opcja.
  • Odpowiedz
@dres_girl: Fajnie jakby było coś co zawiera jakieś dawki kolagenu, żeby wzmacniać stawy, a nie tylko gadanie jedz ryby i galaretki :P W sensie tak jak pisał kolega @MilionoweMultikonto, żeby były proste przepisy, które mogą zainspirować do samodzielnego kombinowania w przyszłości :D
  • Odpowiedz
@dres_girl: jaki jest prosty sposób na dbanie o mikroelementy w diecie i czy powinno się na to jakąś szczególną uwagę zwracać (większość ma niedobory?) czy może raczej każdy dostarcza odpowiednie ilości w pewnym sensie "nieświadomie"?
  • Odpowiedz
@dres_girl: od niedawna reaktywowaliśmy z kumplami drużynę w A klasie. Nie graliśmy od wielu lat więc brzuchy 7/10 i kondycja tak mocne
3/10. Co jeść żeby poprawić swoje warunki zdrowotne i osiągi sportowe? Treningi 2 razy w tygodniu, wtorel i czwartek oraz mecze w niedzielę.
  • Odpowiedz