Wpis z mikrobloga

Tak się składa, że jestem dietetykiem (już niedługo magister), i od jakiegoś czasu zastanawiam się nad stworzeniem jakiegoś kontentu, fajnej, ciekawej serii na wykopie dotyczącej żywienia.
Mam do Was prośbę: napiszcie w komentarzach czego chcielibyście się dowiedzieć ode mnie, plusujcie najciekawsze pomysły innych, a ja pierwszy wpis stworzę za 2 tygodnie, od razu po sesji na studiach! :D

#dietetyk #dieta #odchudzanie #jedzzwykopem #wiedza
  • 239
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MilionoweMultikonto anon, troche wysilku musisz wlozyc. Ale ogolnie warzywa stir fry po chińsku(wsoomie mogą być te mrozonki) albo potrawki warzywne w sosie pomidorowym. Jak przeszedlem na diete wegetariańską to duzo wiecej warzywek wchodzi.

Ogólnie najlepszy protip jak nie masz czasu ani sily myslec, a chcezz jesc w miare zdrowo to staraj sie jesc roznorodnie. Nie, tak jak niektórzy ludzie, ze potrafią tygodniami jeść te same rzeczy. Człowiek ewolucyjnie jest przystosowany do
  • Odpowiedz
  • 0
@dres_girl Co na stałe trzeba zacząć kupować/wprowadzać do diety, żeby można było przygotowywać smaczne i urozmaicone posiłki dla całej rodziny? Największy problem z każdą dietą jest taki, że albo są tam składniki z kosmosu, albo niejadalne dla kogoś kto się nie zmusza żeby to jeść.
  • Odpowiedz
Moi drodzy, dziękuję za ogromne zainteresowanie! W sumie to spodziewałam się z 10-15 odpowiedzi, a jest Was tak dużo, głodnych wiedzy! :)
Pierwsza rzecz to taka, że muszę uporać się z sesją; trzymajcie mocno kciuki. Wrócę do Was szybko ale proszę o odrobinkę cierpliwości!
  • Odpowiedz
@dres_girl: ty się najpierw zabierz za pracę i nabierz trochę doświadczenia a nie próbuj czegokolwiek na odległość. od razu widać, że gówno rozumiesz w swojej przyszlej pracy zawodowej ;)
  • Odpowiedz
@bazylczuk: słucham? :) pracuję jako dietetyk.
Doradzam, układam plany żywieniowe. Ale jasne, gówno rozumiem, wyczytałeś to sobie między wierszami. Musi być smutny człowiek z ciebie :)
  • Odpowiedz