Wpis z mikrobloga

I co z tego, że w wieku 20 lat odłożyłem sobie na merca z 2006, co z tego, że wielu rówieśników w tym aspekcie prześcignąłem, którzy wciąż przepierdzielaja pieniądze na głupoty.

Co z tego skoro przez 165 wzrostu dla kobiet jestem odpadem, a marki odzieżowe mają w dupie takich jak ja i nigdy nie będą szyć ubrań na tak niski wzrost.

Oddalbym tego merola za normalny wzrost, normalne dzieciństwo, choc myślę, że to i tak mała cena.
#przegryw #feels #wzrost #zalesie #depresja
wilhelm99 - I co z tego, że w wieku 20 lat odłożyłem sobie na merca z 2006, co z tego...

źródło: comment_1591546912cZDF36p1pqJzMUE76WbQ0o.jpg

Pobierz
  • 215
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marki odzieżowe mają w dupie takich jak ja i nigdy nie będą szyć ubrań na tak niski wzrost.


@wilhelm99: https://www.wolczanka.pl/lambert
Sam jestem podobnego wzrostu do twojego więc rozumiem cię doskonale. Zobacz tutaj, mają rozmiary 164-170cm, jeśli nadal byłyby za duże może przyciąć u krawcowej.
Aż dziwne że żaden wzrostniak/różowypasek nie walił w tym wpisie kocopołów w stylu "po prostu poszukaj niskiej dziewczyny broo", zazwyczaj pełno takich gównianych rad w
  • Odpowiedz
@wilhelm99 mordo nie przejmuj się, sam mam 187 ale wzrost to nie wszystko
Liczy się charyzma i wnętrze
Naprawdę wzrost niczego nie ułatwia
Ale w tej cenie mogłeś mieć nowsze auto miejskie, które by mało paliło i byłby śmiesznie tani w naprawach
  • Odpowiedz
@intires98: ale ja właśnie chciałem mieć takie auto, bo miłość do mercow, a że nie wróżę sobie długiego życia, to fajnie chociaż odczuwać radość z jazdy samochodem na którego ciężko się pracowało
  • Odpowiedz
@wilhelm99 jakoś dziewczyny same mi do łóżka nie wskakują jak mam 187 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Cierniostwor ja nie widzę żeby mi jakoś ułatwiał w życiu, wolałbym nawet być ciut niższy bo ergonomia różnych urządzeń (choćby takie wózki w biedronce) są robione dla niższych osób
Przez to muszę chodzić pochylony żeby fajnie ciągnąć wózek
  • Odpowiedz
@wilhelm99: Kupiłeś piętnastoletnie auto w cenie jednej ogarniętej wypłaty na etacie i masz się za wielkiego pana wsi na którego powinny lecieć wszystkie siksy w okolicy? ( ͡º ͜ʖ͡º) Podpowiem Ci że właśnie to jest Twój problem, a nie auto czy wzrost.

  • Odpowiedz
@Herron: to jest W203, czyli c klasa, w211 to e klasa.

@BercikSrercik: ja nie kupiłem go by się pokazywać, po prostu mam słabość do mercedesów, a we wpisie chodzi mi tylko o to, że rzadko zdarza mi się widzieć w okolicy kogoś co w wieku 20 lat odłożyłby podobne pieniądze, bez żadnego wkładu mamy, to po prostu o tym napisałem i tyle.

@Sayong: nie mam się
  • Odpowiedz
@vlahbej: piękny jest, te merce z tamtych lat mają coś w sobie, oczywiście zaraz ktoś Ci napisze, że w 2020 powinieneś mieć najlepiej nowego GTR-a.
A ile masz lat? Bo to jest akurat kluczowe.
  • Odpowiedz