Wpis z mikrobloga

I co z tego, że w wieku 20 lat odłożyłem sobie na merca z 2006, co z tego, że wielu rówieśników w tym aspekcie prześcignąłem, którzy wciąż przepierdzielaja pieniądze na głupoty.

Co z tego skoro przez 165 wzrostu dla kobiet jestem odpadem, a marki odzieżowe mają w dupie takich jak ja i nigdy nie będą szyć ubrań na tak niski wzrost.

Oddalbym tego merola za normalny wzrost, normalne dzieciństwo, choc myślę, że to i tak mała cena.
#przegryw #feels #wzrost #zalesie #depresja
wilhelm99 - I co z tego, że w wieku 20 lat odłożyłem sobie na merca z 2006, co z tego...

źródło: comment_1591546912cZDF36p1pqJzMUE76WbQ0o.jpg

Pobierz
  • 215
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Thachi 2 albo 3 cm o niczym nie decydują.
20 albo 30 cm, potrafią zdecydować, bo żadna kobieta nie chce ciągle przerabiać jednego tematu i nie chce, żeby wszystko było sprowadzane do kompleksow partnera.
A jeżeli zakompleksiona strona nie chce by jej pomóc, to nikt normalny nie będzie tkwił w związku, który też go niszczy. Na dodatek nie można się kłócić w kółko o to samo.
  • Odpowiedz
@MadeleineDawson: Tak, napewno OPowi przeszkadzałaby wyzsza dziewczyna XD Puknij sie w ten pusty leb xD Ja sam wolalbym miec dziewczyne wyzsza od siebie o glowe niz nizsza o tyle samo. Ale tak, wypowiadaj sie za innych facetow bo wiesz co im przeszkadza bardziej niz oni sami XD
  • Odpowiedz
Trzeba mieć chyba siano w głowie, żeby używać bynajmniej jako przynajmniej.


@MadeleineDawson: dlatego właśnie pytam, bo ty go najwyraźniej nie potrafisz używać. Przeczytaj sobie jeszcze raz, co napisałaś.
  • Odpowiedz
@zwei bynajmniej nie mówię o autorze.
Mówiąc ci prościej, bo ewidentnie nie rozumiesz I słowo bynajmniej jest za trudne.
NIE mówię o autorze. Prościej się już nie da.
  • Odpowiedz
@Sheppard28 pusty łeb to masz zdecydowanie ty. Jakim trzeba mieć pustke by oceniać gusta innych na podstawie swojego lub obcych ludzi, kompletnie ich nie znając? xDxD
Tak, wiem na podstawie doświadczeń swoich, pacjentów, innych kobiet i mezczyzn
  • Odpowiedz
@MadeleineDawson: albo ci nie kontaktują oczy z mózgiem albo nie potrafisz czytać. Widzisz, że nie napisałaś tam słowa "nie"? Nie wiem, czy to literówka czy nie umiesz pisać po polsku, stąd moje pytanie. Rozumiesz, co piszę?
  • Odpowiedz
@MadeleineDawson: Ja mam 175cm wzrostu. Kobieta musiałaby być mojego wzrostu lub wręcz wyższego by na obcasach była wyższa o 20-30cm.

A ty u góry napisałaś, że jak się ma 171cm to nie ma się szans na kobietę, mam niewiele więcej niż 171 i troche mnie smuci ta perspektywa, że przez wzrost nigdy nie będę odpowiedni
  • Odpowiedz
@MadeleineDawson: Tutaj odwracasz perspektywę i mówisz, że to mężczyźni mają problem z wzrostem, kiedy kobieta nie jest od nich odpowiednio niższa.

Tym czasem moim zdaniem to dla kobiet wzrost jest ważniejszy, dla mnie osobiście to nie ma znaczenia czy kobieta ma 155cm, 165cm czy nawet 175cm, czyli tyle ile ja mam. No powiedzmy, że najbardziej mi się podoba jak kobieta ma te 165, ale to dla mnie jest tak mało
  • Odpowiedz
@Thachi: Dla kobiet ma znaczenie wzrost, a raczej by móc ubrać obcasy i nie być wyższą.
Męzczyznom robi ogromną różnicę wzrost, gdy są niżsi.
Ja mam 175 cm w płaskich butach. Lubię buty wysokie, więc to 10-12 cm więcej. Spotykałam się z facetem, który miał 168 cm i ciągle podkreslał swój wzrost, a stopniowo zaczynał być agresywny, że noszę takie, a nie inne buty, że robię to celowo by mu
  • Odpowiedz