Wpis z mikrobloga

I co z tego, że w wieku 20 lat odłożyłem sobie na merca z 2006, co z tego, że wielu rówieśników w tym aspekcie prześcignąłem, którzy wciąż przepierdzielaja pieniądze na głupoty.

Co z tego skoro przez 165 wzrostu dla kobiet jestem odpadem, a marki odzieżowe mają w dupie takich jak ja i nigdy nie będą szyć ubrań na tak niski wzrost.

Oddalbym tego merola za normalny wzrost, normalne dzieciństwo, choc myślę, że to i tak mała cena.
#przegryw #feels #wzrost #zalesie #depresja
wilhelm99 - I co z tego, że w wieku 20 lat odłożyłem sobie na merca z 2006, co z tego...

źródło: comment_1591546912cZDF36p1pqJzMUE76WbQ0o.jpg

Pobierz
  • 215
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@majcinek: ja mu "nie dosrywam". I nie twierdź, że ma depresje, bo nie masz podstaw ku temu. Obniżona samoocena to jeszcze nie depresja, a to poważna diagnoza.
Niech się chłopak cieszy, że ma auto, oby mu służyło jak najdłużej. W życiu też mu się ułoży.
  • Odpowiedz
@MadeleineDawson: Naprawdę sądzisz, że chłopak, który był gnojony w szkole przez rówieśników, jest olewany przez nich teraz i wyśmiewamy przez kobiety nie ma depresji tylko obniżoną samoocenę ? Zobacz sobie na pojęcie depresji - generalnie przyjmuje się, że jeżeli ma się uczucie smutku i przygnębienia od minimum 2 tygodni to ma się depresję. Nie wierzę, żeby on dzisiaj dostrzegł problem. Depresja tutaj aż kipi i widać to z każdym wpisem.
  • Odpowiedz
@majcinek: @MadeleineDawson: nie wiem czy mam depresję, chodziłem przez jakiś czas do psychologa, to mi pomogło chociażby doprowadzać do spotkań z dziewczynami, sama psycholog stwierdziła, że moje problemy znikną gdy znajdę dziewczynę, której mój wzrost będzie odpowiadał, lecz, mimo tego, że przed zagadywaniem i spotykaniem wiedziałem jak ważny jest wzrost, to dopiero po tym jak przekonałem się o tym na własnej skórze dotarło do mnie jak bardzo mam
  • Odpowiedz
@wilhelm99: Zacznij od zmiany psychologa i idź do psychiatry.
Naprawdę wzrost nie jest problemem. Większość kobiet nie ma nic przeciw umawianiu się z niższym facetem (podkreślam, że większość). Jednak zdesperowani faceci są problemem i ich zafiksowanie na punkcie jednego tematu, swojej osoby albo kompleksów.
Spróbuj, szkoda byś się mial zmarnować i by kompleksy Cię zniszczyły.
  • Odpowiedz
@MadeleineDawson: A kto napisał na jego (nieagresywny post):

"Błagam cię, 14-o letni merol? xD xD xD Kogo ty chcesz na to wyrwać? Ani blachary na to nie złapiesz (bo za stare auto) ani normalnej kobiety, bo mamy #!$%@? na cudze samochody i ich roczniki. "

a
  • Odpowiedz