Wpis z mikrobloga

I co z tego, że w wieku 20 lat odłożyłem sobie na merca z 2006, co z tego, że wielu rówieśników w tym aspekcie prześcignąłem, którzy wciąż przepierdzielaja pieniądze na głupoty.

Co z tego skoro przez 165 wzrostu dla kobiet jestem odpadem, a marki odzieżowe mają w dupie takich jak ja i nigdy nie będą szyć ubrań na tak niski wzrost.

Oddalbym tego merola za normalny wzrost, normalne dzieciństwo, choc myślę, że to i tak mała cena.
#przegryw #feels #wzrost #zalesie #depresja
wilhelm99 - I co z tego, że w wieku 20 lat odłożyłem sobie na merca z 2006, co z tego...

źródło: comment_1591546912cZDF36p1pqJzMUE76WbQ0o.jpg

Pobierz
  • 215
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MadeleineDawson: Dokładnie to zrobiłaś i nie odwracaj teraz kota ogonem. Chciałaś pokazać kim to nie jesteś, a może poza bogatym zewnętrzem wyszło zgniłe i śmierdzące wnętrze, prawdy nie zakrzyczysz.
  • Odpowiedz
@majcinek: Nie zrobiłam i nie odwracam. Zwróciłam uwagę, że szału nie ma i na nikim nie zrobi wrażenia stare autko.
O prawdzie to wiele nie wiesz. A zwłaszcza na mój temat.
Papa, dołączysz do innych na czarnej :D
  • Odpowiedz
@MadeleineDawson: To jest ścigacz ?

"Ja od trzech tygodni jeżdzę suvem audi z 2019 roku, Za takie auto, to chyba byś obciągnął każdemu facetowi w salonie. "

Pomijam już szajsowatość VAG-a, bo zaraz zaczniemy wątek motoryzacyjny.
  • Odpowiedz
@wilhelm99: szacun, większość typów w Twoim wieku #!$%@? kasę i jeździ przeruchanym golfem w tdi po 13 właścicielach i 4 dzwonach albo autem rodziców. moim zdaniem w wieku 20 lat taki merol jest spoko, nie słuchaj tych co krzyczą najgłośniej a auto mają jak stary pożyczy. ;)
jaki silnik?
  • Odpowiedz
@om606 nie wiesz nic o egzemplarzu, poza tym że jest polift, w automacie i nie ma ksenonów, a już wyceniles? :D
@wilhelm99 niech Ci służy, tylko na comforcie jest mało elastyczny.
Lataj na standardzie ( )
  • Odpowiedz
@wilhelm99: współczuje ci opie. Masz problemy, chcesz się pochwalić że kupiłeś auto a jakieś #!$%@? księżniczki zaczęły srać na ciebie. Jedna bo masz niski wzrost i denerwowałeś się jak cie z tego powodu obrażała (szok i niedowierzanie że ktoś się denerwuje jak #!$%@? mu w kompleksy). A druga uroiła sobie że ma lamborghini z 2137 i zaczęła cie gnoić. I jednocześni pluje jadem bo zerwała z facetem który nie kłaniał
  • Odpowiedz
@wilhelm99: ziom doskonale Cię rozumiem mimo to, że jestem trochę wyższy to i tak uważam, że przez to wiele przegrałem. Szmule nie wiedzą jak w dzisiejszych czasach facet ma ciężko, tym bardziej niski/nieatrakcyjny. Nie ma co się oszukiwać i tak naprawdę twoją największą zaletą jest zasobność portfela, ale z tym normalnego różowe nie znajdziesz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz